Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (199 entries)

en: No comment history.
fa: تاریخچه دیدگاه وجود ندارد.

en: Enter your API key
fa: کلید اِی‌پی‌آی خود را وارد کنید

en: Set up a different account
fa: حسابی دیگر بسازید

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
fa: برای فعال‌سازی فیلتر جفنگ در این سایت اکیسمت خود را تنظیم نمایید

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
fa: اکیسمت نتوانست دیدگاه‌های شما را در مورد هرزنامه بررسی کند.

en: You don't have permission to do that.
fa: شما مجاز به انجام این کار را نیستید.

en: Stats response could not be decoded.
fa: پاسخگویی به آمار نمیتواند رمزگشایی شود

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
fa: در حال حاضر نمیتوان بارگیری آمارها را انجام داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: API key must be set to fetch stats.
fa: کلید API باید برای برداشتن آمار تنظیم شود.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on below.
fa: برای کمک به سایت شما برای حفظ شفافیت در قوانین حریم خصوصی مانند قانون GDPR، اکیسمت می‌تواند به کاربران شما در زیر فرم ارسال دیدگاه، یک اعلان نمایش دهد. این ویژگی به طور پیش‌فرض غیرفعال شده است، اما می‌توانید آن را در زیر تغییر دهید.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
fa: برای کمک به سایت شما برای حفظ شفافیت در قوانین حریم خصوصی مانند قانون GDPR، اکیسمت می‌تواند به کاربران شما در زیر فرم ارسال دیدگاه، یک اعلان نمایش دهد. این ویژگی به طور پیش‌فرض غیرفعال شده است، اما می‌توانید آن را در بالا تغییر دهید.

en:  Please <a href="%s">enable</a> or <a href="%s">disable</a> this feature. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">More information</a>.
fa: لطفاً این ویژگی را <a href="%s">فعال</a> و یا <a href="%s">غیرفعال</a> کنید. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">اطلاعات بیشتر</a>.

en: Akismet & Privacy.
fa: اکیسمت و حریم خصوصی.

en: Do not display privacy notice.
fa: اطلاعیه حفظ حریم خصوصی را نمایش نده

en: Display a privacy notice under your comment forms.
fa: یک اطلاعیه حفظ حریم خصوصی در زیر فرم‌های دیدگاه خود نمایش دهید.

en: Akismet privacy notice
fa: اطلاعیه حفظ حریم خصوصی اکیسمت

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
fa: این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
fa: ما اطلاعاتی را درباره بازدیدکنندگان سایت‌هایی که از خدمات ضدهرزنامه اکیسمت ما استفاده می‌کنند، جمع آوری می کنیم. اطلاعات جمع آوری شده ما بستگی به نحوه تنظیم کاربر اکیسمت برای سایت دارد، اما معمولاً آدرس IP، نام کاربری، ارجاع دهنده و آدرس سایت (همراه با سایر اطلاعاتی که به طور مستقیم توسط دیدگاه گذار ارائه می شود مانند نام، نام کاربری، آدرس ایمیل و دیدگاهش) را شامل می شود.

en: Comment discarded.
fa: نظر حذف شد.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
fa: کلید API سایت کدبندی hardcoded شده است و نمی تواند حذف شود.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
fa: مقدار ارائه شده یک کلید API معتبر و ثبت شده نمی باشد.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
fa: کلید API این سایت کدبندی hardcoded شده است و نمی توان از طریق API تغییر کند.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
fa: دوره زمانی جهت دریافت آمار. گزینه ها: 60 روز، 6 ماه، همه

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
fa: اگر درست باشد، تعداد نظرات تایید شده در کنار هر نویسنده دیدگاه در صفحه لیست دیدگاه ها نشان داده می شود.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
fa: اگر درست باشد، اکیسمت به جای آنکه آن را در پوشه هرزنامه قرار دهد، به طور خودکار بدترین هرزنامه را حذف خواهد کرد.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
fa: یک کلید API اکیسمت 12 حرفی. قابل دسترس در akismet.com/get

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
fa: سایت شما نمی تواند به سرورهای اکیسمت متصل شود.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
fa: یک کلید API اکیسمت در فایل %s برای این سایت تعریف شده است.

en: Manual Configuration
fa: پیکربندی دستی

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
fa: در این صفحه، می توانید تنظیمات اکیسمت خود را بروزرسانی کنید و آمار هرزنامه ها را مشاهده کنید.

note: Description of the plugin
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
fa: اکیسمت توسط میلیونها کاربر استفاده می شود، احتمالا بهترین راه در جهان است تا <strong>وبلاگ خود را از هرزنامه ها محافظت کنید</strong>. آن حتی در حالی که خواب می بینید از سایت شما محافظت می کند. برای شروع: افزونه اکیسمت را فعال کنید و سپس به صفحه تنظیمات اکیسمت خود بروید تا کلید API خود را تنظیم کنید.

note: Plugin Name of the plugin
en: Akismet Anti-Spam
fa: ضد هرزنامه

en: Akismet Settings
fa: تنظیمات ضد هرزنامه

en: Connect with API key
fa: ارتباط با کلید API

note: translators: %s is the WordPress.com username
en: You are connected as %s.
fa: شما به عنوان %s متصل هستید

en: Connect with Jetpack
fa: ارتباط با جت پک

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
fa: برای تنظیم اکیسمت از اتصال جت پک خود استفاده نمائید.

en: Eliminate spam from your site
fa: هرزنامه ها را از سایت خود حذف نمائید

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
fa: آیا میخواهید تا <a href="%s">دیدگاه های منتظر</a> را بررسی کنید؟

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
fa: اکیسمت، اکنون محافظ از سایت شما از هرزنامه است. وبلاگ نویسی شادی داشته باشید!

en: Set up your Akismet account
fa: حساب کاربری اکیسمت خود را تنظیم نمائید

en: Detailed Stats
fa: آمار دقیق

en: Statistics
fa: آمار

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
fa: اکیسمت توسط میلیونها کاربر استفاده می شود، احتمالا بهترین راه در جهان است تا <strong>وبلاگ خود را از هرزنامه محافظت کنید</strong>. آن حتی در حالی که خواب هستید از سایت شما محافظت می کند. برای شروع، فقط به <a href="admin.php?page=akismet-key-config">صفحه تنظیمات اکیسمت خود بروید</a> و کلید API خود را تنظیم نمائید.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
fa: اکیسمت توسط میلیونها کاربر استفاده می شود، احتمالا بهترین راه در جهان است تا <strong>وبلاگ خود را از هرزنامه محافظت کنید</strong>. حتی در حالی که خواب هستید، سایت شما به طور کامل پیکربندی شده و محافظت می شود.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
fa[0]: %s دیدگاه به عنوان هرزنامه درنظر گرفته شد.

en: No comments were caught as spam.
fa: هیچ دیدگاهی به عنوان هرزنامه در نظر گرفته نشد.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
fa[0]: اکیسمت %s دیدگاه را بررسی کرد.

en: Checking for Spam
fa: بررسی برای هرزنامه

en: Comment not found.
fa: دیدگاه پیدا نشد.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
fa[0]: عدم توانایی در بررسی %d دیدگاه.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
fa[0]: %d دیدگاه به هرزنامه منتقل شد.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
fa[0]: %d دیدگاه پردازش شد.

en: Comment #%d could not be checked.
fa: عدم توانایی در بررسی دیدگاه شماره %d.

en: Failed to connect to Akismet.
fa: ناموفق در ارتباط با اکیسمت.

en: Comment #%d is not spam.
fa: دیدگاه شماره %d، هرزنامه نمی باشد.

en: Comment #%d is spam.
fa: دیدگاه شماره %d هرزنامه است.

en: %s false positive | %s false positives
fa[0]: %s مثبت کاذب

en: %s missed spam | %s missed spam
fa[0]: %s هرزنامه از دست رفته

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
fa: شما هیچ طرح اکیسمتی ندارید.

en: Your Akismet subscription is suspended.
fa: اشتراک اکیسمت شما به حالت تعلیق درآمده است.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
fa: طرح اکیسمت شما لغو شده است.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
fa: ما نمی توانیم پرداخت شما را پردازش کنیم. لطفا <a href="%s" target="_blank">جزئیات پرداخت خود را بروز نمایید</a>.

en: Please update your payment information.
fa: لطفا اطلاعات پرداخت خود را بروز کنید.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
fa: <strong>تقریبا انجام شده</strong> - اکیسمت را پیکربندی کنید و با هرزنامه خداحافظی کنید

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
fa[0]: اکیسمت %d دقیقه از وقت شما را نجات داد!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
fa[0]: اکیسمت %d ساعت از وقت شما را نجات داد!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
fa[0]: اکیسمت %s روز از وقت شما را نجات داد!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
fa: اکیسمت فیلتر کردن هرزنامه هاست، بنابراین شما می توانید روی چیزهای مهمتری تمرکز کنید.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
fa: برای ادامه خدمات خود، <a href="%s" target="_blank">به اشتراک سازمانی ارتقا دهید</a>، که تعداد نامحدود سایت را پوشش می دهد.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
fa: اشتراک حرفه ای شما اجازه استفاده از اکیسمت را، فقط در یک سایت می دهد. لطفا <a href="%s" target="_blank">اشتراک های حرفه ای اضافی خرید نمائید</a> یا به یک اشتراک سازمانی ارتقا دهید که اجازه استفاده از اکیسمت را در سایت های نامحدود می دهد.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
fa: ارتباط با akismet.com ایجاد نشد. لطفا به <a href="%s" target="_blank">راهنمای ما درباره فایروال ها</a> مراجعه کنید و پیکربندی سرور خود را بررسی کنید.

en: The API key you entered could not be verified.
fa: کلید API ی که وارد کردید، نمیتواند تایید شود.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
fa: کلید API شما دیگر معتبر نیست. لطفا یک کلید جدید وارد کنید یا با support@akismet.com تماس بگیرید.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
fa: لطفا برای هرگونه سوالی <a href="%s" target="_blank"> با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید</a>.

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
fa: در سال 2012، اکیسمت شروع به استفاده از طرح های اشتراک برای همه حساب های کاربری (حتی آنهایی که رایگان بودند) کرد. طرحی به حساب کاربری شما اختصاص داده نشده است، و ما سپاسگذار خواهیم بود اگر شما <a href="%s" target="_blank">به حساب کاربری خود وارد شوید</a> و یکی را انتخاب کنید.

en: All systems functional.
fa: همه سیستم ها عملیاتی می باشند.

en: Enabled.
fa: فعال شده.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
fa: اکیسمت با مشکلی با یک درخواست SSL قبلی مواجه شد و به صورت موقت آن را غیرفعال کرد. برای درخواست ها فورا دوباره از SSL استفاده خواهد شد.

en: Temporarily disabled.
fa: به طور موقت غیر فعال شده است.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
fa: سرور وب شما نمی تواند درخواست های SSL را انجام دهد؛ با میزبان وب خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا از درخواست های SSL پشتیبانی کنند.

en: Disabled.
fa: غیر فعال شده.

en: SSL Status
fa: وضعیت SSL

en: This comment was reported as not spam.
fa: این دیدگاه به عنوان غیر هرزنامه گزارش شده است.

en: This comment was reported as spam.
fa: این نظر به عنوان هرزنامه گزارش شده بود.

en: (undo)
fa: (لغو عملیات انجام شده)

en: URL removed
fa: آدرس URL حذف شد

en: Removing...
fa: در حال حذف...

en: Akismet
fa: ضد هرزنامه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Re-adding...
fa: درحال درج مجدد...

en: Overview
fa: نمای کلی

en: Akismet Setup
fa: برپایی اکیسمت

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
fa: در این صفحه، شما قادرید تا افزونه اکیسمت را تنظیم نمائید.

en: New to Akismet
fa: تازه با اکیسمت آشنا شدید

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
fa: برای فعال کردن سرویس اکیسمت در سایت خود، نیاز به ورود یک کلید API دارید.

en: Enter an API Key
fa: یک کلید API وارد نمائید

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
fa: ثبت نام برای یک حساب کاربری در %s جهت دریافت یک کلید API.

en: If you already have an API key
fa: اگر درحال حاضر، یک کلید API دارید

en: Copy and paste the API key into the text field.
fa: کلید API را در فیلد متن کپی و جایگذاری کنید.

en: Click the Use this Key button.
fa: روی دکمه استفاده از این کلید کلیک نمایید.

en: Akismet Stats
fa: آمار اکیسمت

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
fa: در این صفحه، شما قادر به مشاهده آمار هرزنامه های فیلتر شده در سایت خود هستید.

en: Akismet Configuration
fa: پیکر بندی Akismet

en: API Key
fa: کلید API

en: Enter/remove an API key.
fa: یک کلید API وارد/حذف نمایید.

en: Comments
fa: نظرات

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
fa: تعداد دیدگاه های تایید شده را در کنار هر نویسنده دیدگاه در صفحه لیست دیدگاه ها نمایش بده.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
fa: انتخاب کنید که هرزنامه های بد را به طور خودکار از بین ببرد یا همیشه تمام هرزنامه ها را در پوشه هرزنامه قرار دهد.

en: Strictness
fa: سخت گیری

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Subscription Type
fa: نوع اشتراک

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
fa: وضعیت اشتراک - فعال، لغو شده یا معلق

en: Status
fa: وضعیت

en: The Akismet subscription plan
fa: طرح اشتراک اکیسمت

en: Akismet FAQ
fa: سوالات متداول اکیسمت

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Akismet Support
fa: پشتیبانی اکیسمت

en: Cheatin&#8217; uh?
fa: کلک میزنی،‌ها؟

[ctx: comments]
en: Spam
fa: جفنگ

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
fa[0]: <a href="%1$s">اکیسمت</a> سایت شما را از <a href="%2$s">%3$s دیدگاه هرز</a> محافظت کرده است.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
fa[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> سایت شما را در برابر %2$s دیدگاه جفنگ پاسداری کرده است.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
fa: <a href="%s">اکیسمت</a> از ارسال هرزنامه ها به وبلاگ شما جلوگیری می کند.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
fa[0]: در حال حاضر <a href="%2$s">%1$s دیدگاه</a> در صف هرزنامه شما وجود دارد.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
fa: در حال حاضر چیزی در <a href='%s'>صف هرزنامه</a> شما وجود ندارد.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
fa: اکیسمت این دیدگاه را دوباره بررسی و پاک سازی کرد.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
fa: اکیسمت این دیدگاه را دوباره بررسی کرد و آن به عنوان هرزنامه در نظر گرفت.

en: Check for Spam
fa: بازرسی برای جفنگ (هرزنامه)

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
fa: اکیسمت قادر به بازبینی این دیدگاه نبود (پاسخ: %s).

en: Flagged as spam by Akismet
fa: توسط اکیسمت به‌عنوان جفنگ نشان‌دار شد

en: Awaiting spam check
fa: بازرسی برای جفنگ

en: Flagged as spam by %s
fa: نشان‌دارشده به عنوان جفنگ توسط %s

en: Cleared by Akismet
fa: پاکسازی‌شده توسط اکیسمت

en: Un-spammed by %s
fa: خروج از جفنگ توسط %s

en: %s approved | %s approved
fa[0]: %s تایید شد

en: History
fa: تاریخچه

en: View comment history
fa: نمایش تاریخچه دیدگاه

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
fa: لطفا <a href="%s">پیکربندی اکیسمت</a> خود را بررسی کنید و اگر مشکلی وجود دارد، با میزبان وب خود تماس بگیرید.

en: %s ago
fa: %s پیش

en: Cleaning up spam takes time.
fa: پاک سازی هرزنامه ها طول می کشد.

en: Akismet Widget
fa: ابزارک اکیسمت

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
fa: نمایش تعداد دیدگاه‌های جفنگی که اکیسمت جلوگیری کرده است

en: Title:
fa: نام:

en: Spam Blocked
fa: جفنگ مسدود شد

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
fa[0]: <strong class="count">%1$s جفنگ</strong> توسط <strong>اکیسمت</strong> مسدود شد

en: Akismet caught this comment as spam.
fa: اکیسمت این دیدگاه را به عنوان هرزنامه در نظر گرفت.

en: Comment status was changed to %s
fa: وضعیت دیدگاه به %s تغییر کرد

en: Akismet cleared this comment.
fa: اکیسمت این دیدگاه را پاک سازی کرد.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
fa: اکیسمت قادر به بررسی این نظر نبود (پاسخ: %s) اما بعدا به طور خودکار دوباره امتحان خواهد شد.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
fa: %1$s وضعیت دیدگاه را به %2$s تغییر داد.

en: %s reported this comment as spam.
fa: %s این دیدگاه را به عنوان هرزنامه گزارش کرد.

en: %s reported this comment as not spam.
fa: %s این دیدگاه را به عنوان غیر هرزنامه گزارش کرد.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
fa: در بررسی‌های خودکار، اکیسمت این دیدگاه‌ها را به‌عنوان جفنگ شناسایی کرد

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
fa: در بررسی‌های خودکار، اکیسمت این دیدگاه‌ها را پاکسازی کرد.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
fa: لطفا <a href="%1$s">وردپرس</a> را به نسخه فعلی ارتقا دهید، یا <a href="%2$s">افزونه اکیسمت را به نسخه 2.4 تنزل ارتقا دهید</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
fa: اکیسمت %s نیاز به وردپرس %s یا بالاتر دارد.

en: Spam blocked | Spam blocked
fa[0]: هرزنامه مسدود شده

en: Past six months
fa: شش ماه گذشته

en: All time
fa: همه وقت

en: Accuracy
fa: دقت

en: Show approved comments
fa: نمایش دیدگاه‌های پذیرفته‌شده

en: Show the number of approved comments beside each comment author
fa: تعداد دیدگاه های تایید شده را در کنار هر نویسنده دیدگاه نمایش بده

en: Akismet anti-spam strictness
fa: سخت گیری ضد هرزنامه اکیسمت

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
fa: بی صدا بدترین و فراگیرترین هرزنامه ها را دور بریز تا هرگز آنها را مشاهده نکنم.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
fa: همیشه هرزنامه ها را در پوشه هرزنامه، برای بازبینی قرار بده.

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
fa[0]: هرزنامه های <a href="%1$s">پوشه هرزنامه</a> که قدیمی تر از %2$d روز هستند، به طور خودکار حذف می شوند.

en: Note:
fa: توجه:

en: Cancelled
fa: لغو شده

en: Save Changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Disconnect this account
fa: لغو ارتباط این حساب کاربری

en: Suspended
fa: تعلیق‌شده

en: No Subscription Found
fa: هیچ اشتراکی پیدا نشد

en: Missing
fa: فاقد

en: Next Billing Date
fa: تاریخ صورتحساب بعدی

en: Active
fa: فعالسازی

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: Change
fa: تغییر

en: Akismet has detected a problem.
fa: اکیسمت به مشکل برخورد.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
fa: برخی از دیدگاه ها توسط اکیسمت برای هرزنامه بررسی نشده اند. آنها به طور موقت برای مدیریت نگهداری شده اند و بعدا به صورت خودکار مجددا بررسی خواهند شد.

en: Akismet Error Code: %s
fa: کد خطای اکیسمت: %s

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
fa: برای اطلاعات بیشتر: %s

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
fa: میزبان وب یا مدیر سرور شما تابع پی اچ پی <code>gethostbynamel</code> را غیر فعال کرده است.<strong>اکیسمت نمی تواند به درستی کار کند تا این موضوع درست شود.</strong> لطفا با مدیر فایروال یا میزبان وب خود تماس بگیرید و <a href="%s" target="_blank">این اطلاعات را در خصوص نیازهای سیستم اکیسمت</a> به آنها بدهید.

en: Network functions are disabled.
fa: توابع مربوط به شبکه غیرفعال هستند.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
fa: فایروال شما ممکن است اکیسمت را از اتصال به API آن مسدود کند. لطفا با میزبان خود تماس بگیرید و به <a href="%s" target="_blank">راهنمای ما درباره فایروال ها</a> مراجعه کنید.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
fa: لطفا <a href="%s" target="_blank">صفحه حساب کاربری اکیسمت</a> خود را برای فعال سازی مجدد اشتراک خود ببینید.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
fa: لطفا برای کمک با <a href="%s" target="_blank">پشتیبانی اکیسمت</a> تماس بگیرید.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
fa: شما می توانید برای مبارزه با هرزنامه به ما کمک کنید و حساب کاربری تان را با <a href="%s" target="_blank">مشارکت یک مبلغی</a> حساب کاربری تان را ارتقا دهید.

en: There is a problem with your API key.
fa: یک مشکل با کلید API شما وجود دارد.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
fa: کلید شما به نادرست است. دوباره آن‌را بررسی کنید.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
fa: شما در حال استفاده از کلید اکیسمت خود، بر روی تعداد بیشتری سایت نسبت به اشتراک حرفه ای مجاز خود هستید.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
fa: شما از اکیسمت در سایت های بسیار زیادی برای اشتراک حرفه ای خود استفاده می کنید.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is cancelled.
fa: اشتراک شما برای %s لغو شده است.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is suspended.
fa: اشتراک شما برای %s معلق شده است.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
fa: جای نگرانی نیست! در تماس باشید و ما این را مرتب خواهیم کرد.

en: Contact Akismet support
fa: تماس با پشتیبانی اکیسمت

en: Manually enter an API key
fa: یک کلید ای‌پی‌آی به صورت دستی وارد کنید

en: Remove this URL
fa: حذف این URL

en: Comment History
fa: تاریخچه دیدگاه
