Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (197 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
hu: %1$s módosította a hozzászólás állapotát erre: %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
hu[0]: %d hozzászólást nem tudtunk ellenőrizni.
hu[1]: %d hozzászólást nem tudtunk ellenőrizni.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
hu[0]: %d hozzászólás átkerült a Spambe.
hu[1]: %d hozzászólás átkerült a Spambe.

en: %s ago
hu: Ennyi idővel ezelőtt: %s

en: %s approved | %s approved
hu[0]: %s jóváhagyva
hu[1]: %s jóváhagyva

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
hu[0]: %s hozzászólást elcsíptünk spamként.
hu[1]: %s hozzászólást elcsíptünk spamként.

en: %s false positive | %s false positives
hu[0]: %s téves hibajelzés
hu[1]: %s téves hibajelzés

en: %s missed spam | %s missed spam
hu[0]: %s elhibázott spam
hu[1]: %s elhibázott spam

en: %s reported this comment as not spam.
hu: %s jelezte, hogy ez a hozzászólás nem spam.

en: %s reported this comment as spam.
hu: %s jelezte, hogy ez a hozzászólás spam.

en: (undo)
hu: (visszavonás)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spamtől óvta meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spamtől óvta meg a honlapot.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam hozzászólás</a>tól óvta meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam hozzászólás</a>tól óvta meg a honlapot.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hu: Az <a href="%s">Akismet</a> megakadályozza a spam bejutását a blogjába.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hu[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra
hu[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
hu: <strong>Már majdnem készen vagyunk</strong> – állítsa be az Akismetet, és intsen búcsút a kéretlen hozzászólásoknak

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
hu: 12 karakter hosszúságú Akismet API-kulcs, amely az akismet.com/get oldalról kérhető le

en: API Key
hu: API-kulcs

en: API key must be set to fetch stats.
hu: A statisztika gyűjtéséhez rendelkezni kell az API-kulccsal.

en: Account
hu: Fiók

en: Accuracy
hu: Pontosság

en: Active
hu: Aktív

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
hu: Az Akismet %s használatához WordPress %s, vagy frissebb verzió szükséges.

en: Akismet Configuration
hu: Akismet beállítása

en: Akismet Error Code: %s
hu: Akismet hibakód: %s

en: Akismet FAQ
hu: Akismet GYIK

en: Akismet Settings
hu: Akismet beállítások

en: Akismet Setup
hu: Akismet beállítása

en: Akismet Stats
hu: Akismet statisztikák

en: Akismet Support
hu: Akismet támogatás

en: Akismet Widget
hu: Akismet widget

en: Akismet anti-spam strictness
hu: Akismet anti-spam szigor

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hu: Az Akismet ezt a megjegyzést elcsípte spamként egy automatikus újrapróbálkozás során.

en: Akismet caught this comment as spam.
hu: Az Akismet spamként fogta el ezt a megjegyzést.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
hu[0]: Az Akismet %s hozzászólást ellenőrzött.
hu[1]: Az Akismet %s hozzászólást ellenőrzött.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hu: Az Akismet ezt a megjegyzést jóváhagyta egy automatikus újrapróbálkozás során.

en: Akismet cleared this comment.
hu: Az Akismet jóváhagyta ezt a hozzászólást.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni, hogy a hozzászólás spamnek minősül-e.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
hu: Az Akismet problémát tapasztalt egy korábbi SSL kéréssel kapcsolatban, és ideiglenesen letiltotta. Hamarosan újra elkezdi használni az SSL-t a kérésekhez.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
hu: Az Akismet kiszűri a kéretlen hozzászólásokat (spamet), így Ön a fontosabb dolgokra összpontosíthat.

en: Akismet has detected a problem.
hu: Az Akismet szolgáltatás hibát észlelt.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
hu[0]: Az Akismet %d órát takarított meg Önnek!
hu[1]: Az Akismet %d órát takarított meg Önnek!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
hu[0]: Az Akismet %d percet takarított meg Önnek!
hu[1]: Az Akismet %d percet takarított meg Önnek!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
hu[0]: Az Akismet %s napot spórolt meg nekünk.
hu[1]: Az Akismet %s napot spórolt meg nekünk.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
hu: Az Akismet nincs konfigurálva. Adjon meg egy API-kulcsot.

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
hu: Az Akismet most már védi webhelyét a spam ellen. Kellemes alkotást a weben!

en: Akismet privacy notice
hu: Akismet adatvédelmi nyilatkozat

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
hu: Akismet újra ellenőrizte és spamnek találta ezt a megjegyzést.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
hu: Akismet újra ellenőrizte és jóváhagyta ezt a megjegyzést.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
hu: Az Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s), de később automatikusan megpróbálja újra.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
hu: Az Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a hozzászólást, de később automatikusan megpróbálja újra.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni ezt a hozzászólást.

en: All systems functional.
hu: Minden rendszer működőképes.

en: All time
hu: Eddig

en: Always put spam in the Spam folder for review.
hu: A spam mindig kerüljön a Spam mappába átnézésre.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
hu: A webhely számára a(z) %s fájlban meg van határozva egy Akismet API-kulcs.

en: Awaiting spam check
hu: Várakozás spam-ellenőrzésre

en: Cancelled
hu: Törölve

en: Change
hu: Módosítás

en: Cheatin&#8217; uh?
hu: Csalunk-csalunk?

en: Check for Spam
hu: Spam-ellenőrzés

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
hu: Eldöntheti, hogy a legrosszabb szemétnek jelölt hozzászólások automatikusan törlődjenek, vagy csak kerüljenek be a Spam mappába.

en: Cleaning up spam takes time.
hu: A spam eltakarítása időbe kerül.

en: Cleared by Akismet
hu: Akismet által jóváhagyva

en: Click the Use this Key button.
hu: Kattintson az „Ennek a kulcsnak a használata” gombra.

en: Comment #%d could not be checked.
hu: #%d hozzászólást nem sikerült ellenőrizni.

en: Comment #%d is not spam.
hu: #%d hozzászólás nem spam.

en: Comment #%d is spam.
hu: #%d hozzászólás spam.

en: Comment History
hu: Hozzászólás története

en: Comment discarded.
hu: Hozzászólás elvetve.

en: Comment not found.
hu: Hozzászólás nem található.

en: Comment status was changed to %s
hu: Hozzászólás állapota erre változott: %s

en: Comment was caught by %s.
hu: A megjegyzést %s fogta el.

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Connect with API key
hu: Csatlakozás az API-kulccsal

en: Connect with Jetpack
hu: Csatlakozás Jetpackkel

en: Contact Akismet support
hu: Lépjen kapcsolatba az Akismet támogatással

en: Copy and paste the API key into the text field.
hu: másolja és illessze be az API-kulcsot a szövegmezőbe.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
hu: Jelenleg nem lehet letölteni a statisztikát. Kérjük, próbálja újra.

en: Detailed Stats
hu: Részletes statisztika

en: Disabled.
hu: Letiltva.

en: Disconnect this account
hu: Fiók leválasztása

en: Display a privacy notice under your comment forms.
hu: Adatvédelmi nyilatkozat megjelenítése a hozzászólási űrlap alatt.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hu: Az Akismet által spamként elcsípett hozzászólások számának megjelenítése

en: Do not display privacy notice.
hu: Adatvédelmi nyilatkozat ne jelenjék meg.

en: Eliminate spam from your site
hu: Tartsa távol weboldalától a szemetet

en: Enabled.
hu: Engedélyezve.

en: Enter an API Key
hu: API-kulcs megadása

en: Enter your API key
hu: API-kulcs megadása

en: Enter/remove an API key.
hu: API-kulcs megadása/eltávolítása.

en: Failed to connect to Akismet.
hu: Hiba az Akismethez történő kapcsolódáskor.

en: Flagged as spam by %s
hu: %s spamnek jelölte

en: Flagged as spam by Akismet
hu: Az Akismet által spamnek jelölve

en: For more information:
hu: További információk:

en: For more information: %s
hu: További információk: %s

en: History
hu: Előzmények

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
hu: Ha igaz, akkor az Akismet automatikusan törli a legrosszabb spamet, ahelyett, hogy a spam mappába helyezné.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hu: Ha igaz, akkor az egyes hozzászólásszerzők mellett megjelenik a jóváhagyott hozzászólások száma a hozzászólások listáját tartalmazó oldalon.

en: If you already have an API key
hu: Ha már rendelkezik API-kulccsal,

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
hu: 2012-ben az Akismet elkezdett előfizetési csomagokat használni minden fiókhoz (még ingyenesekhez is). Az Ön fiókjához nincs terv rendelve, ezért örülnénk, ha <a href="%s" target="_blank">bejelentkezne a fiókjába,</a> és választana egyet.

en: Manual Configuration
hu: Kézi beállítás

en: Manually enter an API key
hu: API-kulcs megadása kézzel

en: Missing
hu: Hiányzó

en: Network functions are disabled.
hu: A hálózati funkciók le vannak tiltva.

en: New to Akismet
hu: Még nem ismerem az Akismetet

en: Next Billing Date
hu: Következő számlázási dátum

en: No Subscription Found
hu: Nem található előfizetés

en: No comment history.
hu: Nincs hozzászólástörténet.

en: No comments were caught as spam.
hu: Egyetlen hozzászólás sem lett spamként elfogva.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
hu: Semmi gond! Vegye fel velünk a kapcsolatot, és elrendezzük.

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
hu: Ezen az oldalon beállíthatjuk az Akismet bővítmény működését.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
hu: Ezen az oldalon frissítheti az Akismet beállításait, és megnézheti a spamek statisztikáit.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
hu: Ezen az oldalon láthatja a weboldalon kiszűrt spam statisztikáit.

en: Overview
hu: Áttekinntés

en: Past six months
hu: Az elmúlt hat hónapban

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hu: Kérjük, <a href="%1$s">frissítse a WordPresst</a> az aktuális verzióra, vagy <a href="%2$s">térjen vissza az Akismet bővítmény 2.4-es verziójához</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
hu: Ha bármilyen kérdése van, <a href="%s" target="_blank">lépjen kapcsolatba a támogató csapattal</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hu: Ellenőrizze az <a href="%s">Akismet beállításait</a>, és ha a probléma továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba a tárhely-szolgáltatójával.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
hu: További segítségért lépjen kapcsolatba az <a href="%s" target="_blank">Akismet támogatói csapatával</a>.

en: Please update your payment information.
hu: Kérjük, frissítse fizetési adatait.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
hu: Az előfizetés újbóli aktiválásához látogasson el <a href="%s" target="_blank">Akismet-fiókjának oldalára</a>.

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
hu[0]: %d hozzászólás feldolgozva.
hu[1]: %d hozzászólás feldolgozva.

en: Re-adding...
hu: Újbóli hozzáadás...

en: Remove this URL
hu: URL eltávolítása

en: Removing...
hu: Eltávolítás…

en: SSL Status
hu: SSL állapota

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Set up a different account
hu: Másik fiók beállítása

en: Set up your Akismet account
hu: Akismet fiók beállítása

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
hu: Az oldalon történő spamszűrés engedélyezéséhez állítson be egy Akismet-fiókot.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Show approved comments
hu: Az jóváhagyott hozzászólások megjelenítése

en: Show the number of approved comments beside each comment author
hu: Az elfogadott hozzászólások számának megjelenítése a hozzászólások szerzői mellett

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hu: Az elfogadott hozzászólások számának megjelenítése a hozzászólások szerzői mellett a hozzászóláslista oldalán.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
hu: Fiók regisztrálása az %s rendszerén API-kulcs generáláshoz.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
hu: Csendben szórja ki a legrosszabb és legagresszívebb spamet, hogy soha ne is lássam.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
hu: Az Akismet néhány hozzászólást még nem ellenőrzött. Ezek később automatikusan újra ellenőrizve lesznek, időszakosan pedig vissza vannak tartva elbírálás végett.

en: Spam Blocked
hu: Spam blokkolva

en: Spam blocked | Spam blocked
hu[0]: Blokkolt spam
hu[1]: Blokkolt spam

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
hu[0]: A <a href="%1$s">spam mappában</a> található 1 napnál idősebb spam automatikusan törlődik.
hu[1]: A <a href="%1$s">spam mappában</a> található %2$d napnál idősebb spam automatikusan törlődik.

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Stats response could not be decoded.
hu: A statisztika válasza nem dekódolható.

en: Status
hu: Állapot

en: Strictness
hu: Szigor

en: Subscription Type
hu: Előfizetés típusa

en: Suspended
hu: Felfüggesztve

en: Temporarily disabled.
hu: Ideiglenesen letiltva.

en: The API key you entered could not be verified.
hu: A beírt API-kulcsot nem lehetett ellenőrizni.

en: The Akismet subscription plan
hu: Akismet előfizetési csomagok

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
hu: Nem sikerült létrehozni a kapcsolatot a akismet.com-mal. Kérjük, olvassa el <a href="%s" target="_blank">a tűzfalakról szóló útmutatónkat</a> és ellenőrizze a kiszolgáló beállításait.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hu: A beírt kulcs érvénytelen. Kérjük, ellenőrizze még egyszer.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
hu: Az előfizetés állapota – aktív, törölt vagy felfüggesztett

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
hu: Az az időszak, amelyre a statisztika lehívható. Lehetőségek: 60 nap, 6 hónap, mind

en: The value provided is not a valid and registered API key.
hu: A megadott érték nem érvényes és regisztrált API-kulcs.

en: There is a problem with your API key.
hu: Gond van az API kulccsal.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
hu: Nincs ellenőrzésre váró megjegyzés. Az Akismet csak a moderálásra váró megjegyzéseket fogja ellenőrizni.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hu[0]: Jelenleg <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> vár elbírálásra.
hu[1]: Jelenleg <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> vár elbírálásra.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
hu: Jelenleg üres az <a href='%s'>elbírálandó kéretlen üzenetek sora</a>.

en: This comment was reported as not spam.
hu: Ezt a hozzászólást nem spamnek jelentették.

en: This comment was reported as spam.
hu: Ezt a hozzászólást spamnek jelentették.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
hu: Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását</a> .

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
hu: A webhely API-kódja merev kódolású (bele van építve a rendszerbe), és az API-n keresztül nem módosítható.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
hu: A webhely API-kódja merev kódolású, és nem törölhető.

en: Title:
hu: Cím:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
hu: A szolgáltatás folytatásához <a href="%s" target="_blank">frissítsen egy Enterprise előfizetésre</a>, amely korlátlan számú webhelyre terjed ki.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
hu: Segítünk abban, hogy a weboldal biztonsága átlátható legyen, feleljen meg a GDPR által támasztott követelményeknek, az Akismet a hozzászólók számára, a hozzászólás mező alatt meg tud jeleníteni egy figyelmeztetést jelölőnégyzettel. Alapértelmezetten ez a szolgáltatás kikapcsolt állapotú, amelyet bármikor bekapcsolhatunk.a felső részen.

en: URL removed
hu: URL eltávolítva

en: Un-spammed by %s
hu: %s visszavonta a spamnek jelölést

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
hu: Az Akismet beállításához használja a Jetpack kapcsolatot.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál. Első lépésként menjen az<a href="admin.php?page=akismet-key-config">Aismet beállítási oldalára</a>, és állítsa be az API-kulcsot.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál. Első lépésként kapcsolja be az Akismet bővítményt, majd az Akismet beállítási oldalán állítsa be az API-kulcsot.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál.

en: View comment history
hu: Hozzászólás történetének megtekintése

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
hu: Nem tudjuk feldolgozni a fizetést. Kérjük, <a href="%s" target="_blank">frissítse fizetési adatait</a> .

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
hu: A weboldalon hozzászóló felhasználókról információt gyűjtünk, mivel az oldal az Akismet anti-spam szolgáltatását használja. A gyűjtött információ függ a beállításoktól is, általában a hozzászóló IP címét, felhasználói ügynökét, a hivatkozó  és weboldal URL-t tartalmazza (más információval együtt, amelyet a felhasználó közvetlenül megad, mint név, felhasználónév, e-mail cím és maga a hozzászólás).

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
hu: Szeretné <a href="%s">ellenőrizni a függőben lévő megjegyzéseket</a>?

en: You are connected as %s.
hu: %s néven kapcsolódva.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
hu: Segíthet nekünk a spam elleni küzdelemben és fiókja frissítésében, ha <a href="%s" target="_blank">hozzájárul egy jelképes összeggel</a> .

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
hu: Önnek nincs Akismet-csomagja.

en: You don't have permission to do that.
hu: Nincs engedélye erre.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
hu: Az Akismet szolgáltatás webhelyen történő aktiválásához meg kell adnia egy API-kulcsot.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
hu: Az Akismetet sokkal több webhelyen használja, mint amennyit a Pro előfizetése lehetővé tesz.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
hu: Az Akismet kulcsát több webhelyen használja, mint amennyit a Pro előfizetése lehetővé tesz.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
hu: Az API-kulcsa már nem érvényes. Kérjük, adjon meg egy új kulcsot, vagy írjon a support@akismet.com címre.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
hu: Akismet csomagja törlődött.

en: Your Akismet subscription is suspended.
hu: Akismet előfizetése fel van függesztve.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
hu: Pro előfizetése csak egy webhelyen teszi lehetővé az Akismet használatát. Kérjük, <a href="%s" target="_blank">vásároljon további Pro előfizetéseket,</a> vagy frissítsen olyan vállalati előfizetésre, amellyel az Akismet korlátlan számú webhelyen használható.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
hu: A webszerver nem tud SSL kéréseket benyújtani; lépjen kapcsolatba a webszolgáltatójával, és kérje meg, hogy támogassa az SSL kéréseket.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
hu: Lehet, hogy a tűzfala megakadályozza az Akismet csatlakozását az API-hoz. Kérjük, lépjen kapcsolatba a tárhelyszolgáltatójával, és olvassa el <a href="%s" target="_blank">a tűzfalakkal kapcsolatos útmutatónkat</a> .

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
hu: Webhelye nem tud csatlakozni az Akismet szerverekhez.

en: Your subscription for %s is cancelled.
hu: %s feliratkozás törölve.

en: Your subscription for %s is suspended.
hu: A %s email címmel létrehozott előfizetése felfüggesztésre került.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
hu: A tárhely- vagy szerverszolgáltatónál le van tiltva a PHP <code>gethostbynamel</code> funkció.  <strong>Az Akismet csak a javítást követően tud megfelelően működni.</strong>  Vegye fel a kapcsolatot a tárhely- vagy tűzfalszolgáltatójával, és küldje el neki az <a href="%s" target="_blank">Akismet rendszerkövetelményről szóló tájékoztatást</a>.
