Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (146 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
lv: %1$s mainīt komentāra statuss uz %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
lv[0]: %d komentāru nevarēja pārbaudīt.
lv[1]: %d komentārus nevarēja pārbaudīt.
lv[2]: %d komentāru nevarēja pārbaudīt.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
lv[0]: %d komentārs ievietots mēstuļu mapē.
lv[1]: %d komentāri ievietoti mēstuļu mapē.
lv[2]: %d komentāru ievietots mēstuļu mapē.

en: %s ago
lv: pirms %s

en: %s approved | %s approved
lv[0]: %s apstiprināts
lv[1]: %s apstiprināti
lv[2]: %s apstiprināti

en: %s false positive | %s false positives
lv[0]: %s aplami pozitīvs
lv[1]: %s aplami pozitīvi
lv[2]: %s aplami pozitīvu

en: %s missed spam | %s missed spam
lv[0]: %s nepamanīta mēstule
lv[1]: %s nepamanītas mēstules
lv[2]: %s nepamanītu mēstuļu

en: %s reported this comment as not spam.
lv: %s uzrāda, ka šis komentārs nav nevēlams.

en: %s reported this comment as spam.
lv: %s uzrāda, ka šis komentārs ir nevēlams.

en: (undo)
lv: (atsaukt)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
lv[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāra</a>.
lv[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.
lv[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> jau ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
lv[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāra</a>.
lv[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.
lv[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ir aizsargājis jūsu vietni no <a href="%2$s">%3$s mēstuļu komentāriem</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
lv: <a href="%s">Akismet</a> bloķē nevēlamu komentāru nonākšanas jūsu emuārā.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
lv[0]: <strong>Akismet</strong> ir atradis <strong> class="count">%1$s mēstuli</strong>
lv[1]: <strong>Akismet</strong> ir atradis <strong> class="count">%1$s mēstules</strong>
lv[2]: <strong>Akismet</strong> ir atradis <strong> class="count">%1$s mēstules</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
lv: <strong>Gandrīz gatavs</strong> - aktivizējiet Akismet un sakiet ardievas nevēlamiem komentāriem

en: API Key
lv: API atslēga

en: Account
lv: Konts

en: Accuracy
lv: Precizitāte

en: Active
lv: Aktīvs

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
lv: Akismet nepieciešams WordPress %s vai jaunāks.

en: Akismet Error Code: %s
lv: Akismet kļūdas kods: %s

en: Akismet FAQ
lv: Akismet - bieži uzdotie jautājumi (EN)

en: Akismet Setup
lv: Akismet iestatīšana

en: Akismet Stats
lv: Akismet statistika

en: Akismet Support
lv: Akismet atbalsts (EN)

en: Akismet Widget
lv: Akismet logdaļa

en: Akismet anti-spam strictness
lv: Akismet nevēlamo komentāru stingrība

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
lv: Akismet atrada šo komentāru kā nevēlamu atkārtotas pārbaudes laikā.

en: Akismet caught this comment as spam.
lv: Akismet notvēra šo komentāru kā nevēlamu.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
lv: Akismet izdzēsa šo komentāru automātiskas pārbaudes laikā.

en: Akismet cleared this comment.
lv: Akismet nodzēsa šo komentāru.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
lv: Ar iepriekšējo SSL pieprasījumu Akismet radās problēma un to īslaicīgi deaktivizēja. Tas drīz atsāks darboties, izmantojot SSL pieprasījumus.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
lv: Akismet nepieļaus nevēlamu komentāru nonākšanu vietnē, lai jūs varētu pievērsties svarīgākām lietām.

en: Akismet has detected a problem.
lv: Akismet ir atradis problēmu.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d stundu!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d stundas!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d stundas!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d minūti!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d minūtes!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d minūtes!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
lv[0]: Akismet jums aiztaupīja %d dienu!
lv[1]: Akismet jums aiztaupīja %d dienas!
lv[2]: Akismet jums aiztaupīja %d dienas!

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
lv: Pēc atkārtotas Akismet pārbaudes, šis komentārs uzrādīts kā nevēlams.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
lv: Pēc atkārtotas Akismet pārbaudes, šis komentārs uzrādīts kā mēstule.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
lv: Akismet nespēja pārbaudīt šo komentāru (atbilde: %s) bet automātiski atkārtos pārbaudi vēlāk.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
lv: Akismet nespēja atkārtoti pārbaudīt šo komentāru (atbilde: %s).

en: All systems functional.
lv: Visas sistēmas funkcionē.

en: All time
lv: Visu laiku

en: Always put spam in the Spam folder for review.
lv: Vienmēr ievietot nepiedienīgos komentārus pārskatīšanai mēstuļu mapē.

en: Awaiting spam check
lv: Gaida nevēlamu komentāru pārbaudi

en: Cancelled
lv: Atcelt

en: Change
lv: Mainīt

en: Cheatin&#8217; uh?
lv: Šmaucamies, ko?

en: Check for Spam
lv: Pārbaudīt nevēlamus komentārus

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
lv: izvēle starp automātisku nepiedienīgo komentāru dzēšanu vai to ievietošanu mēstuļu mapē, pārskatīšanai.

en: Cleaning up spam takes time.
lv: Attīrīšana no nevēlamiem komentāriem prasa laiku.

en: Cleared by Akismet
lv: Attīrīja Akismet&#8217

en: Click the Use this Key button.
lv: Kilkšķiniet pogu Lietot šo atslēgu.

en: Comment #%d could not be checked.
lv: #%d komentāru nevarēja pārbaudīt.

en: Comment #%d is not spam.
lv: #%d komentārs nav mēstule.

en: Comment #%d is spam.
lv: #%d komentārs ir mēstule.

en: Comment History
lv: Komentāru vēsture

en: Comment not found.
lv: Komentāri netika atrasti.

en: Comment status was changed to %s
lv: Komentāra statuss ir mainīts uz %s

en: Comments
lv: Komentāri

en: Contact Akismet support
lv: Sazinies ar Akismet atbalsta dienestu

en: Copy and paste the API key into the text field.
lv: Iekopējiet API atslēgu teksta laukā.

en: Disabled.
lv: Atspējots.

en: Disconnect this account
lv: Atvienot šo kontu

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
lv: Parādīt cik mēstuļu komentāru Akismet ir atradis

en: Enabled.
lv: Iespējots.

en: Enter an API Key
lv: Ievadiet API atslēgu

en: Enter/remove an API key.
lv: šeit ievadiet vai izņemiet Akismet API atslēgu.

en: Failed to connect to Akismet.
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar Akismet.

en: Flagged as spam by %s
lv: %s atzīmēja kā mēstuli

en: Flagged as spam by Akismet
lv: Akismet atzīmēja kā nevēlamu komentāru

en: For more information:
lv: Plašāku informāciju skatīt:

en: For more information: %s
lv: Plašāku informāciju skatīt: %s

en: History
lv: Vēsture

en: If you already have an API key
lv: Ja jums jau ir API atslēga

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
lv: Kopš 2012. gada Akismet izmanto abonēšanas plānus visiem kontiem (arī bezmaksas). Jūsu kontam nav piešķirts plāns, tāpēc mēs būsim pateicīgi, ja jūs <a href="%s" target="_blank">ieiesiet savā kontā</a> un izvēlieties kādu.

en: Manually enter an API key
lv: API atslēgu ievadiet manuāli

en: Missing
lv: Trūkst

en: Network functions are disabled.
lv: Tīkla funkcijas ir atspējotas.

en: New to Akismet
lv: Iepazīstieties, Akismet

en: Next Billing Date
lv: Nākamais norēķinu datums

en: No Subscription Found
lv: Abonements nav atrasts.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
lv: Neraizējieties! Sazināties ar mums un mēs to nokārtosim.

en: Note:
lv: Piezīme:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
lv: Šajā lapā jūs varat iestatīt Akismet spraudni.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
lv: Šajā lapā jums ir iespēja apskatīt vietnē filtrēto komentāru statistiku.

en: Overview
lv: Pārskats

en: Past six months
lv: Pēdējie seši mēneši

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
lv: Lūdzu, <a href="%1$s">atjauniniet WordPress</a> uz jaunāko versiju, vai <a href="%2$s">pārejiet uz spraudņa Akismet 2.4 versiju</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
lv: Lūdzu, <a href="%s" target="_blank">sazinieties ar mūsu atbalsta komandu</a> lai noskaidrotu jebkuru jautājumu.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
lv: Lūdzu, pārbaudiet <a href="%s">Akismet konfigurāciju</a> un ja problēmas atkārtojas, sazinieties ar savas vietnes uzturētāju.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
lv: Lūdzu, sazinies ar <a href="%s" target="_blank">Akismet atbalstu</a>, lai iegūtu palīdzību.

en: Please update your payment information.
lv: Lūdzu, atjauniniet informāciju maksājuma veikšanai.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
lv: Lūdzu, apmeklējiet savu <a href="%s" target="_blank"> Akismet konta lapu</a> lai atkārtoti aktivizētu jūsu abonementu.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
lv[0]: Apstrādāts %d komentārs.
lv[1]: Apstrādāti %d komentāri.
lv[2]: Apstrādāti %d komentāru.

en: Re-adding...
lv: Atkārtoti pievieno...

en: Remove this URL
lv: Noņemt šo URL

en: Removing...
lv: Noņem...

en: SSL Status
lv: SSL statuss

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Show approved comments
lv: Rādīt apstiprinātos komentārus

en: Show the number of approved comments beside each comment author
lv: Parādīt apstiprināto komentāru skaitu līdzās katra komentāra autoram.

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lv: komentāru saraksta lapā, līdzās katra komentāra autoram parāda apstiprināto komentāru skaitu.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
lv: Reģistrēties un izveidojiet kontu %s, lai saņemtu API atslēgu.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
lv: Klusi atbrīvoties no sliktākajiem un uzmācīgākajiem komentāriem tā, lai tie nekad nebūtu redzami.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
lv: Akismet vēl jāpārbauda daži komentāri. Tie ir īslaicīgi aizturēti pārbaudei un tiks automātiski atkārtoti pārbaudīti vēlāk.

en: Spam Blocked
lv: Mēstules bloķētas

en: Spam blocked | Spam blocked
lv[0]: Mēstule bloķēta
lv[1]: Mēstules bloķētas
lv[2]: Mēstules bloķētas

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
lv[0]: Mēstules <a href="%1$s">mēstuļu mapē</a>, kuras ir vecākas par vienu dienu, tiek dzēstas automātiski.
lv[1]: Mēstules <a href="%1$s">mēstuļu mapē</a>, kuras ir vecākas par %2$d dienām, tiek dzēstas automātiski.
lv[2]: Mēstules <a href="%1$s">mēstuļu mapē</a>, kuras ir vecākas par %2$d dienām, tiek dzēstas automātiski.

en: Status
lv: Statuss

en: Strictness
lv: Stingrība

en: Subscription Type
lv: Abonementa veids

en: Suspended
lv: Apturēt

en: Temporarily disabled.
lv: Īslaicīgi atspējots.

en: The API key you entered could not be verified.
lv: Nevarēja pārbaudīt ievadīto API atslēgu.

en: The Akismet subscription plan
lv: Akismet abonementa plāns.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
lv: Nevarēja izveidot savienojumu ar akismet.com. Lūdzu, ieskatieties <a href="%s" target="_blank">mūsu rokasgrāmatā par ugunsmūriem</a> un pārbaudiet servera konfigurāciju.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
lv: Ievadītā atslēga nav derīga. Lūdzu, pārbaudiet to vēlreiz.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
lv: abonementa statuss var būt aktīvs, atcelts vai apturēts.

en: There is a problem with your API key.
lv: Ir problēma ar šo API atslēgu.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
lv[0]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentārs</a>.
lv[1]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentāri</a>.
lv[2]: Pašlaik mēstuļu rindā ir<a href="%2$s">%1$s komentāru</a>.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
lv: Pašlaik <a href='%s'>mēstuļu rindā</a> nav komentāru.

en: This comment was reported as not spam.
lv: Ir ticis uzrādīts, ka šis komentārs nav nevēlams.

en: This comment was reported as spam.
lv: Ir ticis uzrādīts, ka šis komentārs ir nevēlams.

en: Title:
lv: Vārds:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
lv: Turpinātu saņemt pakalpojumu, <a href="%s" target="_blank">jauniniet uz Uzņēmuma abonementu</a>, kurš rūpēsies par neierobežotu vietņu skaitu.

en: URL removed
lv: URL noņemts

en: Un-spammed by %s
lv: s% attīrīja no nevēlamiem komentāriem

en: Upgrade
lv: Atjaunināt

en: View comment history
lv: Skatīt komentāru vēsturi

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
lv: Mēs nevaram izpildīt jūsu maksājumu. Lūdzu, <a href="%s" target="_blank">jauniniet jūsu maksājuma detaļas</a>.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
lv: Jūs varat palīdzēt mums cīnīties ar nevēlamajiem komentāriem, par simbolisku summu <a href="%s" target="_blank"> izvēloties maksas abonementu</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
lv: Jums nav Akismet plāna.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
lv: Jums jāievada API atslēga, lai aktivizētu Akismet servisu savā vietnē.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
lv: Jūs lietojot Akismet ievērojami vairāk vietnēs, kā pieļauj jūsu Pro abonements.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
lv: Jūs lietojot Akismet atslēgu vairākās vietnēs, nekā pieļauj jūsu Pro abonements.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
lv: Jūsu API atslēga ir nav derīga. Lūdzu, ievadiet a jaunu atslēgu vai sazinieties ar support@akismet.com.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
lv: Jūsu Akismet plāns tika atcelts.

en: Your Akismet subscription is suspended.
lv: Jūsu Akismet abonements ir aizturēt.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
lv: Jūsu Pro abonements ļauj lietot Akismet tikai vienā vietnē. Lūdzu, <a href="%s" target="_blank">iegādājieties papildus Pro abonementu</a> vai jauniniet uz Uzņēmums abonementu, lai varētu lietot Akismet neierobežotā vietņu skaitā.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
lv: Jūsu web serveri nevar izveidot SSL pieprasījumus. Sazinieties ar vietnes uzturētāju un lūdziet pievienot SSL pieprasījumu atbalstu.

en: Your subscription for %s is cancelled.
lv: Jūsu abonements %s ir atcelts

en: Your subscription for %s is suspended.
lv: Jūsu abonements %s ir apturēts

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
lv: Jūsu vietnes uzturētājs vai servera administrators ir atspējojis PHP <code>gethostbynamel</code> funkciju. <strong>Akismet nevar pareizi darboties līdz brīdim, kad tas tiks labots.</strong> Lūdzu, sazinieties ar vietnes uzturētāju vai ugunsmūra administratoru un nododiet viņiem <a href="%s" target="_blank"> šo informāciju par Akismet spraudņa prasībām</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
lv: Mēstules
