Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (196 entries)

note: translators: The placeholder is for showing how much of the process has completed, as a percent. e.g., "Checking for Spam (40%)"
en: Checking for Spam (%1$s%)
sk: Kontrola spamu (%1$s%)

en: No comment history.
sk: História komentára neexistuje.

en: Akismet was unable to recheck this comment.
sk: Akismet nedokázal znovu skontrolovať tento komentár.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať tento komentár, no pokúsi sa o to neskôr.

en: Comment was caught by %s.
sk: Komentár zachytil %s.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
sk: Akismet nie je nakonfigurovaný. Zadajte API kľúč.

en: Enter your API key
sk: Zadajte váš API kľúč

en: Set up a different account
sk: Nastaviť iný účet

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
sk: Nastavte váš Akismet účet a blokujte spam na tomto webe.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
sk: Akismet nedokázal skontrolovať spam v komentároch.

en: You don't have permission to do that.
sk: Nemáte oprávnenie to urobiť.

en: Stats response could not be decoded.
sk: Odpoveď štatistík nemohla byť prečítaná.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
sk: Štatístiky nie sú práve k dispozícii. Skúste to neskôr.

en: API key must be set to fetch stats.
sk: Pre načítanie štatistík je nutné zadať API kľúč.

en: Do not display privacy notice.
sk: Nezobrazovať upozornenie o ochranie osobných údajov.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
sk: Zobraziť upozornenie o ochrane osobných údajov pod komentárovým formulárom.

en: Akismet privacy notice
sk: Upozornenie o ochrane osobných údajov Akismet

en: Privacy
sk: Súkromie

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
sk: Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané</a>.

en: Comment discarded.
sk: Komentár odstránený.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť vymazaný.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
sk: Zadaná hodnota nie je platný a registrovaný API kľúč.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
sk: API kľúč tejto stránky je napevno naprogramovaný a nemôže byť zmenený cez API.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
sk: Časové obdobie pre zobrazenie štatistík. Možnosti: 60 dní, 6 mesiacov, vždy

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Ak platí, zobrazuje číslo povolených komentárov pri každom autorovi komentára na stranke komentárov.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
sk: Ak platí, Akismet sa automaticky pokusi odstrániť najhorší spam, než by ho mal zaradiť do zložky spam.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
sk: 12-miestný Akismet API kľúč. Dostupný na akismet.com/get/

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
sk: Vaša webová stránka sa nemôže pripojiť na servery Akismet.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
sk: Pre túto webovú stránku bol Akismet API kľúč definovaný v súbore %s.

en: Manual Configuration
sk: Manuálna konfigurácia

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
sk: Na tejto stránke môžete aktualizovať nastavenia Akismet a zobraziť spam štatistiky.

note: Description of the plugin
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Akismet chráni vašu webovú stránku aj počas toho, ako vy spíte. Pre začatie používania: aktivujte Akismet a následne prejdite do nastavení a zadajte váš API kľúč.

en: Akismet Settings
sk: Nastavenia Akismet

en: Connect with API key
sk: Pripojte sa použitím API kľúča

note: translators: %s is the WordPress.com username
en: You are connected as %s.
sk: Ste pripojený ako %s.

en: Connect with Jetpack
sk: Pripojiť sa pomocou pluginu Jetpack

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
sk: Akismet plugin nastavíte pomocou vášho Jetpack pripojenia.

en: Eliminate spam from your site
sk: Zbavte sa spamu z vašej webovej stránky

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
sk: Želáte si <a href="%s">skontrolovať neschválené komentáre</a>?

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
sk: Vaša webová stránka je odteraz chránená proti spamu pomocou pluginu Akismet. Veľa šťastie v blogovaní!

en: Set up your Akismet account
sk: Nastavte si váš Akismet účet

en: Detailed Stats
sk: Detailné štatistiky

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Akismet chráni vašu webovú stránku aj počas toho, ako vy spíte. Pre začatie používania prejdite do <a href="admin.php?page=akismet-key-config">Akismet nastavení</a> a zadajte váš API kľúč.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
sk: Je vcelku možné, že Akismet je najlepším riešením na svete na <strong>ochranu vášho blogu proti spamu</strong> používaný miliónmi ľudí. Vaša webová stránka je kompletne nakonfigurovaná a chránená, aj počas toho, ako vy spíte.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
sk[0]: %s komentár bol označený ako spam.
sk[1]: %s komentáre boli označené ako spam.
sk[2]: %s komentárov bolo označených ako spam.

en: No comments were caught as spam.
sk: Žiadne komentáre neboli označené ako spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
sk[0]: Akismet skontroloval %s komentár.
sk[1]: Akismet skontroloval %s komentáre.
sk[2]: Akismet skontroloval %s komentárov.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
sk: Nenašli sa žiadne komentáre na kontrolu. Akismet kontroluje iba komentáre, ktoré sa nachádzajú vo fronte na schválenie.

en: Comment not found.
sk: Komentár nebol nájdený.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
sk[0]: %d komentár nemohol byť skontrolovaný.
sk[1]: %d komentáre nemohli byť skontrolované.
sk[2]: %d komentárov nemohlo byť skontrolovaných.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
sk[0]: %d komentár bol presunutý do spam priečinka.
sk[1]: %d komentáre boli presunuté do spam priečinka.
sk[2]: %d komentárov bolo presunutých do spam priečinka.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
sk[0]: Bol spracovaný %d komentár.
sk[1]: Boli spracované %d komentáre.
sk[2]: Bolo spracovaných %d komentárov.

en: Comment #%d could not be checked.
sk: Komentár #%d nebolo možné skontrolovať.

en: Failed to connect to Akismet.
sk: Pripojenie k službe Akismet zlyhalo.

en: Comment #%d is not spam.
sk: Komentár #%d nie je spam.

en: Comment #%d is spam.
sk: Komentár #%d je spam.

en: %s false positive | %s false positives
sk[0]: %s komentár nesprávne označený ako spam
sk[1]: %s komentáre nesprávne označené ako spam
sk[2]: %s komentárov nesprávne označených ako spam

en: %s missed spam | %s missed spam
sk[0]: %s nezachytený spam
sk[1]: %s nezachytené spamy
sk[2]: %s nezachytených spamov

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
sk: Službu Akismet nemáte predplatenú.

en: Your Akismet subscription is suspended.
sk: Váš Akismet paušál bol pozastavený.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
sk: Váš Akismet paušál bol zrušený.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
sk: Vaša platba nemohla byť spracovaná. <a href="%s" target="_blank">Skontrolujte všetky detaily platby</a>.

en: Please update your payment information.
sk: Aktualizujte vaše platobné údaje.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
sk: <strong>Takmer hotovo</strong> - nakonfigujte Akismet a rozlúčte sa so spamom

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d minútu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d minúty!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d minút!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
sk[0]: Akismet vám ušetril %d hodinu!
sk[1]: Akismet vám ušetril %d hodiny!
sk[2]: Akismet vám ušetril %d hodín!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
sk[0]: Akismet vám ušetril %s deň!
sk[1]: Akismet vám ušetril %s dni!
sk[2]: Akismet vám ušetril %s dní!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
sk: Akismet filtruje spam, takže sa môžete sústrediť na dôležitejšie veci.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
sk: Pre pokracovanie v predplatnom <a href="%s" target="_blank">prejdite na balík služieb Enterprise</a>, v ktorom je neobmedzený počet stránok.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
sk: Program Pro vám umožňuje používať Akismet na jednej stránke. Zakúpte si <a href="%s" target="_blank">ďalší Pro program</a> alebo prejdite na program Enterprise, v ktorom je neobmedzený počet stránok.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
sk: Nie je možné nadviazať pripojenie k akismet.com. Pozrite sa na <a href="%s" target="_blank">sprievodca firewallom</a> a skontrolujte nastavenie servera.

en: The API key you entered could not be verified.
sk: Zadaný API kľúč nie je možné overiť.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
sk: Váš API kľúč už nie je platný. Zadajte nový kľúč alebo kontaktujte podporu na support@akismet.com.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
sk: Ak máte otázky <a href="%s" target="_blank">kontaktujte náš support team</a>.

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
sk: Akiesmet využíva registráciu pre všetky účty (aj tie, čo sú zadarmo) od roku 2012. Vyzerá to tak, že váš účet nebol priradený k žiadnej registrácii. Oceníme, ak sa <a href="%s" target="_blank">prihlásite do vášho účtu</a> a vyberiete si jeden z programov.

en: All systems functional.
sk: Všetky systémy sú funkčné.

en: Enabled.
sk: Povolený.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
sk: Akismet zaznamenal problém s SSL dotazmi a dočasne ich zablokoval. Za okamžik začne SSL dotazy používať znova.

en: Temporarily disabled.
sk: Dočasne zakázaný.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
sk: Váš server nespracúva SSL dotazy. Kontaktuje vášho poskytovateľa hostingu a žiadajte SSL podporu.

en: Disabled.
sk: Zakázaný.

en: SSL Status
sk: Stav SSL

en: This comment was reported as not spam.
sk: Tento komentár nie je spam.

en: This comment was reported as spam.
sk: Tento komentár je spam.

en: (undo)
sk: (späť)

en: URL removed
sk: URL adresa odstránená

en: Removing...
sk: Odstraňujem...

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Re-adding...
sk: Znova pridávam...

en: Overview
sk: Prehľad

en: Akismet Setup
sk: Nastavenie Akismet

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
sk: Na tejto stránke môžete nastaviť modul Akismet.

en: New to Akismet
sk: Nový v Akismet

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
sk: Potrebujete zadať API kľúč pre aktiváciu modulu Akismet na vašej stránke.

en: Enter an API Key
sk: Zadať API kľúč

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
sk: Aby ste získali API kľúč zaregistrujte sa na: %s.

en: If you already have an API key
sk: Ak už máte API kľúč

en: Copy and paste the API key into the text field.
sk: Skopírujte ho a vložte do textového poľa.

en: Click the Use this Key button.
sk: Kliknite na tlačidlo "Použiť tento kľúč".

en: Akismet Stats
sk: Akismet štatistiky

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
sk: Na tejto stránke si môžete prezrieť štatistiky odhaleného spamu na vašej stránke.

en: Akismet Configuration
sk: Nastavenie Akismet

en: API Key
sk: API kľúč

en: Enter/remove an API key.
sk: Zadajte/odstráňte API kľúč

en: Comments
sk: Komentáre

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
sk: Zobraziť počet schválených komentárov, vedľa autora komentára, na stránke zoznamu komentárov.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
sk: Vyberte správanie sa k najhoršiemu spamu. Môžete sa automaticky zmazať alebo premiestniť do spam priečinku k ostatnému spamu.

en: Strictness
sk: Presnosť

en: Account
sk: Účet

en: Subscription Type
sk: Typ balíku služieb

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
sk: Stav balíku služieb - aktívny, zrušený alebo pozastavený

en: Status
sk: Stav

en: The Akismet subscription plan
sk: Typ balíku služieb Akismet

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: Akismet Support
sk: Podpora Akismet

en: Cheatin&#8217; uh?
sk: Podvádzate, čo?

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentárom</a>.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku pred <a href="%2$s">%3$s spam komentármi</a>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
sk[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentárom.
sk[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.
sk[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil vašu stránku už pred %2$s spam komentármi.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
sk: <a href="%s">Akismet</a> blokuje spamo na vašom blogu.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
sk[0]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentár</a>
sk[1]: Na kontrolu spamu teraz čakajú <a href="%2$s">%1$s komentáre</a>
sk[2]: Na kontrolu spamu teraz čaká <a href="%2$s">%1$s komentárov</a>

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
sk: Na  <a href='%s'>kontrolu spamu</a> teraz nečaká žiadny komentár.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
sk: Akismet znovu skontroloval a schválil tento komentár.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
sk: Akismet znova overil a označil tento komentár ako spam.

en: Check for Spam
sk: Skontrolovať či je vo fronte spam

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s).

en: Flagged as spam by Akismet
sk: Označené Akismetom za spam

en: Awaiting spam check
sk: Čaká sa na kontrolu spamu

en: Flagged as spam by %s
sk: Označený ako spam %s

en: Cleared by Akismet
sk: Vyčistil Akismet

en: Un-spammed by %s
sk: Odspamoval %s

en: %s approved | %s approved
sk[0]: %s schválený
sk[1]: %s schválené
sk[2]: %s schválených

en: History
sk: História

en: View comment history
sk: Zobraziť históriu komentárov

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
sk: Prosím, najprv si skontrolujte <a href="%s">konfiguráciu Akismet</a>. Ak problém pretrváva, kontaktujte správcu hostingu.

en: %s ago
sk: %s dozadu

en: Cleaning up spam takes time.
sk: Čistenie spamu trvá nejaký čas.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
sk: Zobraziť množstvo spam komentárov, ktoré zachytil Akismet

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Spam Blocked
sk: Spam Blokovaný

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
sk[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> bol zablokovaný <strong>Akismetom</strong>
sk[1]: <strong class="count">%1$s spamy</strong> boli zablokované <strong>Akismetom</strong>
sk[2]: <strong class="count">%1$s spamov</strong> bolo zablokovaných <strong>Akismetom</strong>

en: Akismet caught this comment as spam.
sk: Akismet označil tento komentár ako spam.

en: Comment status was changed to %s
sk: Stav komentáru bol zmenený na %s

en: Akismet cleared this comment.
sk: Akismet odstránil tento komentár.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
sk: Akismet nemohol overiť tento komentár (odpoveď: %s) ale pokúsi sa ho overiť neskôr.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
sk: %1$s zmenil stav komentára na: %2$s.

en: %s reported this comment as spam.
sk: Podľa %s tento komentár je spam.

en: %s reported this comment as not spam.
sk: Podľa %s tento komentár nie je spam.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
sk: Akismet zachytil tento komentár ako spam počas automatického opakovania.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
sk: Akismet schválil tento komentár počas automatického opakovania.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
sk: Prosím <a href="%1$s">aktualizujte WordPress</a>na aktuálnu verziu, alebo <a href="%2$s">maimštalujte verziu 2.4 Akismet modulu</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
sk: Akismet %s vyžaduje verziu WordPress %s alebo novšiu.

en: Spam blocked | Spam blocked
sk[0]: Spam blokovanný

en: Past six months
sk: Posledných 7 mesiacov

en: All time
sk: Vždy

en: Accuracy
sk: Presnosť

en: Show approved comments
sk: Zobraziť schválené komentáre

en: Show the number of approved comments beside each comment author
sk: Zobraziť počet schválených komentárov vedľa autora komentára

en: Akismet anti-spam strictness
sk: Presnosť Akismet anti-spamu

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
sk: Potichu odstráni všetku najhoršiu nevyžiadanú poštu, takže ju ani neuvidím.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
sk: Vždy presunúť spam do spam priečinku na ďalšiu kontrolu.

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
sk[0]: Spam v priečinku <a href="%1$s">spam</a>, starší ako 1 deň, bude automaticky vymazaný.
sk[1]: Spam v priečinku <a href="%1$s">spam</a>, starší ako  %2$d dni, bude automaticky vymazaný.
sk[2]: Spam v priečinku <a href="%1$s">spam</a>, starší ako  %2$d dní, bude automaticky vymazaný.

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Cancelled
sk: Zrušený

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Disconnect this account
sk: Odpojiť tento účet

en: Suspended
sk: Pozastavený

en: No Subscription Found
sk: Nenašiel sa žiaden balík služieb

en: Missing
sk: Chýba

en: Next Billing Date
sk: Dátum dalšej platby

en: Active
sk: Aktívny

en: Upgrade
sk: Inovovať

en: Change
sk: Zmeniť

en: Akismet has detected a problem.
sk: Akismet objavil problém.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
sk: Niektoré komentáre ešte neboli skontrolované. Sú zatiaľ pozdržané na schválenie a budú automaticky skontrolované neskôr.

en: Akismet Error Code: %s
sk: Chybový kód Akismet: %s

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
sk: Pre viac informácii: %s

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
sk: Administrátor alebo správca hostingu zablokoval PHP funkcie <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet nemôže pracovať pokiaľ sú zakázané!</strong> Prosím, kontaktujte administrátora a poskytnite im <a href="%s" target="_blank">tieto požiadavky na správnu funkciu Akismet</a>.

en: Network functions are disabled.
sk: Sieťové funkcie sú nedostupné.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
sk: Napojenie na Akismet API možno blokuje váš firewall. Kontaktujte váš hosting a odkážte sa na <a href="%s" target="_blank">naše odporúčania o firewalle</a>.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
sk: Pre obnovu balíku služieb prosím navštívte  <a href="%s" target="_blank">stránku Akismet účtu</a>.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
sk: Pre viac pomoci prosím kontaktujte <a href="%s" target="_blank">Akismet podporu</a>.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
sk: Môžete nám pomôcť bojovať proti spamu pomocou vylepšenia vášho účtu <a href="%s" target="_blank">ak prispejete symbolickou čiastkou</a>.

en: There is a problem with your API key.
sk: Vyskytol sa problém s vašim API kľúčom.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
sk: Zadaný kľúč je neplatný. Poriadne ho skontrolujte.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
sk: Používate váš Akismet kľúč na viacerých stránkach než dovoľuje váš balík služieb Pro.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
sk: Používate Akismet na oveľa viac stránkach než dovoľuje váš balík služieb Pro.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is cancelled.
sk: Vaše predplatné pre %s bolo zrušené.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is suspended.
sk: Vaše predplatné pre %s bolo pozastavené.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
sk: Bez obáv! Kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

en: Contact Akismet support
sk: Kontaktovať podporu Akismet

en: Manually enter an API key
sk: Manuálne zadať API kľúč

note: Plugin URI of the plugin
en: https://akismet.com/
sk: http://akismet.com/

note: Author URI of the plugin
en: https://automattic.com/wordpress-plugins/
sk: http://automattic.com/wordpress-plugins/

en: Remove this URL
sk: Odstrániť túto URL adresu

en: Comment History
sk: História komentárov
