Plugins - Force Regenerate Thumbnails - Development (trunk) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: <br /><span style="color: #DD3D36;">Please, check the folder permission (chmod 777): %s</span>
ca: <br /><span style="color: #DD3D36;">Comproveu el permís de la carpeta (chmod 777): %s</span>

en: <br />Deleted: %s
ca: <br />Suprimit: %s

en: <code>Image Debug 4: %s</code><br />
ca: <code>Depuració de la imatge 4: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 3: %s</code><br />
ca: <code>Depuració de la imatge 3: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 2: %s</code><br />
ca: <code>Depuració de la imatge 2: %s</code><br />

en: <code>Image: %s</code><br />
ca: <code>Imatge: %s</code><br />

en: <code>BaseUrl: %s</code><br />
ca: <code>URL-base: %s</code><br />

en: Failed: %d is an invalid image ID.
ca: Error: %d és un ID d’imatge no vàlid.

en: Failure: %s
ca: Error: %s

en: Success: %s
ca: Èxit: %s

en: Process Information
ca: Informació del procés

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were 0 failures. %3$s
ca: Tot fet! Les imatges de %1$s s'han redimensionat correctament en %2$s segons i hi han hagut 0 errors. %3$s

en: To go back to the previous page, <a href="%s">click here</a>.
ca: Per tornar a la pàgina anterior, <a href="%s">feu clic aquí</a>.

en: Cheatin&#8217; uh?
ca: Fent trampes, eh?

note: Description of the plugin/theme
en: Delete and REALLY force the regenerate thumbnail.
ca: Suprimeix i força REALMENT la regeneració de les miniatures.

en: <br />Successfully regenerated in %s seconds
ca: <br />S'han regenerat correctament en %s segons

en: <br />Regenerate: %s</span>
ca: <br />Regenera: %s</span>

en: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Deleted error: %s</span></b>
ca: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Error en suprimir: %s</span></b>

en: Unknown failure reason.
ca: Raó de la fallada desconeguda.

en: The originally uploaded image file cannot be found.
ca: No s’ha trobat el fitxer d’imatge penjat originalment.

en: The originally uploaded image file cannot be found at &quot;%s&quot;.
ca: No s'ha pogut trobar el fitxer d’imatge penjada originalment a &quot;%s&quot;.

en: Your user account does not have permission to regenerate images.
ca: El compte d’usuari no té permisos per regenerar imatges.

en: You can regenerate all thumbnails for specific images from the <a href='%s'>Media</a> page. (WordPress 3.1+ only)
ca: Podeu regenerar totes les miniatures de les imatges específiques de la pàgina <a href='%s'>Mèdia</a>. (Només al WordPress 3.1+)

en: Regenerate All Thumbnails
ca: Regenera totes les miniatures

en: Pressing the follow button, you can regenerate thumbnails for all images that you have uploaded to your blog.
ca: Si premeu el botó segueix, podeu regenerar les miniatures de totes les imatges que heu penjat al blog.

en: Stopping...
ca: S'està aturant...

en: Abort Process
ca: Interromp el procés

en: You must enable Javascript in order to proceed!
ca: Heu d’habilitar el Javascript per continuar!

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were %3$s failure(s). To try regenerating the failed images again, <a href="%4$s">click here</a>. %5$s
ca: Tot fet! Les imatges de %1$s s'han redimensionat correctament en %2$s segons i hi ha hagut %3$s error(s). Per provar de regenerar de nou les imatges fallides, <a href="%4$s">feu clic aquí</a>. %5$s

en: Please be patient while the thumbnails are regenerated. You will be notified via this page when the regenerating is completed.
ca: Tingueu paciència mentre es regeneren les miniatures. Se us notificarà a través d'aquesta pàgina quan es completi la regeneració.

en: Unable to find any images. Are you sure <a href='%s'>some exist</a>?
ca: No es pot trobar cap imatge. Esteu segurs que <a href='%s'>n'hi ha alguna</a>?

en: Regenerate the thumbnails for this single image
ca: Torna a generar les miniatures d'aquesta única imatge

note: #-#-#-#-#  tmp-force-regenerate-thumbnails.pot (Force Regenerate Thumbnails 2.0.5)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Force Regenerate Thumbnails
ca: Força la regeneració de miniatures
