Plugins - Force Regenerate Thumbnails - Development (trunk) - en to el_GR translation catalogue (31 entries)

en: Cheatin&#8217; uh?
el_GR: Κλέβουμε;

en: Regenerate the thumbnails for this single image
el_GR: Επαναδημιουργήστε τις μικρογραφίες για αυτή την εικόνα

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were 0 failures. %3$s
el_GR: Ολοκληρώθηκε! Σε %1$s εικόνα(ες) άλλαξε το μέγεθος επιτυχώς σε %2$s δευτερόλεπτα και δεν υπήρξαν σφάλματα. %3$s

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were %3$s failure(s). To try regenerating the failed images again, <a href="%4$s">click here</a>. %5$s
el_GR: Ολοκληρώθηκε!  Σε %1$s εικόνας(ες) άλλαξε το μέγεθος επιτυχώς σε %2$s δευτερόλεπτα και υπήρξαν %3$s σφάλμα(τα). Για να δοκιμάσετε να επαναδημιουργήσετε τις αποτυχημένες εικόνες ξανά, <a href="%4$s">πατήστε εδώ</a>. %5$s

en: Unable to find any images. Are you sure <a href='%s'>some exist</a>?
el_GR: Αδύνατο να βρεθούν εικόνες. Είστε σίγουρος ότι <a href='%s'>υπάρχουν κάποιες</a>;

en: To go back to the previous page, <a href="%s">click here</a>.
el_GR: Για να πάτε πίσω στην προηγούμενη σελίδα, <a href="%s">πατήστε εδώ</a>.

en: You must enable Javascript in order to proceed!
el_GR: Πρέπει να ενεργοποιήσετε την Javascript για να προχωρήσετε!

en: Regenerate All Thumbnails
el_GR: Επαναδημιουργία Όλων των Μικρογραφιών

en: Unknown failure reason.
el_GR: Άγνωστη αιτία αποτυχίας.

en: Stopping...
el_GR: Παύση...

en: Please be patient while the thumbnails are regenerated. You will be notified via this page when the regenerating is completed.
el_GR: Παρακαλούμε να είστε υπομονετικοί καθώς οι μικρογραφίες αναδημιουργούνται. Θα ειδοποιηθείτε μέσω αυτής της σελίδας μόλις η αναδημιουργία ολοκληρωθεί.

en: <br />Successfully regenerated in %s seconds
el_GR: <br /> Επιτυχής αναδημιουργία σε %s δευτερόλεπτα

en: <br />Regenerate: %s</span>
el_GR: <br />Αναδημιουργία %s</span>

en: <br /><span style="color: #DD3D36;">Please, check the folder permission (chmod 777): %s</span>
el_GR: <br /><span style="color: #DD3D36;">Παρακαλούμε, ελέγξτε τα δικαιώματα του φακέλου (chmod 777): %s</span>

en: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Deleted error: %s</span></b>
el_GR: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Σφάλμα διαγραμμένων: %s</span></b>

en: <code>Image Debug 4: %s</code><br />
el_GR: <code>Αποσφαλμάτωση Εικόνας 4: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 3: %s</code><br />
el_GR: <code>Αποσφαλμάτωση Εικόνας 3: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 2: %s</code><br />
el_GR: <code>Αποσφαλμάτωση Εικόνας 2: %s</code><br />

en: <code>Image: %s</code><br />
el_GR: <code>Εικόνα: %s</code><br />

en: The originally uploaded image file cannot be found.
el_GR: Το πρωτότυπο μεταφορτωμένο αρχείο εικόνας δεν βρέθηκε.

en: The originally uploaded image file cannot be found at &quot;%s&quot;.
el_GR: Το πρωτότυπο μεταφορτωμένο αρχείο εικόνας δεν βρέθηκε σε &quot;%s&quot;.

en: Failed: %d is an invalid image ID.
el_GR: Αποτυχία: %d μη έγκυρο ID εικόνας.

en: You can regenerate all thumbnails for specific images from the <a href='%s'>Media</a> page. (WordPress 3.1+ only)
el_GR: Μπορείτε να αναδημιουργήσετε όλες τις μικρογραφίες συγκεκριμένων εικόνων από την σελίδα <a href='%s'>Πολυμέσων</a>. (WordPress 3.1+ only)

en: Failure: %s
el_GR: Αποτυχία: %s

en: Success: %s
el_GR: Επιτυχία: %s

en: Total: %s
el_GR: Σύνολο: %s

en: Process Information
el_GR: Πληροφορίες επεξεργασίας

note: Description of the plugin/theme
en: Delete and REALLY force the regenerate thumbnail.
el_GR: Διαγράψτε και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εξαναγκάστε την αναδημιουργία μικρογραφιών.

en: <br />Deleted: %s
el_GR: <br />Διαγράφηκαν: %s

en: Abort Process
el_GR: Διακοπή επεξεργασίας

en: Your user account does not have permission to regenerate images.
el_GR: Ο λογαριασμός χρήστης σας δεν έχει δικαιώματα για αναδημιουργία εικόνων.
