Plugins - Force Regenerate Thumbnails - Development (trunk) - en to hr translation catalogue (32 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Delete and REALLY force the regenerate thumbnail.
hr: Obriši i zaista primoraj obnovu sličice.

en: <br />Successfully regenerated in %s seconds
hr: <br />Regeneracija završena za %s sekundi

en: <br />Regenerate: %s</span>
hr: <br />Regeneracija: %s</span>

en: <br /><span style="color: #DD3D36;">Please, check the folder permission (chmod 777): %s</span>
hr: <br /><span style="color: #DD3D36;">Molimo provjerite dozvole nad diretkorijem (chmod 777): %s</span>

en: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Deleted error: %s</span></b>
hr: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Obrisana greška: %s</span></b>

en: <br />Deleted: %s
hr: <br />Izbrisano: %s

en: <code>Image Debug 4: %s</code><br />
hr: <code>Ispravljanje slike 4: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 3: %s</code><br />
hr: <code>Ispravljanje slike 3: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 2: %s</code><br />
hr: <code>Ispravljanje slike 2: %s</code><br />

en: <code>Image: %s</code><br />
hr: <code>Slika: %s</code><br />

en: Unknown failure reason.
hr: Nepoznat razlog neuspjeha.

en: The originally uploaded image file cannot be found.
hr: Nepoznat razlog neuspjeha.

en: The originally uploaded image file cannot be found at &quot;%s&quot;.
hr: Izvorno prenesena slikovna datoteka ne može se pronaći na &quot;%s&quot;.

en: Your user account does not have permission to regenerate images.
hr: Vaš korisnički račun nema potrebne ovlasti za obnovu slika.

en: Failed: %d is an invalid image ID.
hr: Neuspjeh: %d je neispravna identifikacija slike.

en: You can regenerate all thumbnails for specific images from the <a href='%s'>Media</a> page. (WordPress 3.1+ only)
hr: Možete obnoviti sve sličice za određene slike iz <a href='%s'>Media</a>stranice.  (WordPress 3.1+ only)

en: Regenerate All Thumbnails
hr: Regeneriraj sve sličice

en: Pressing the follow button, you can regenerate thumbnails for all images that you have uploaded to your blog.
hr: Klikom na sljedeći gumb, možete regenerirati sličice za sve slike koje ste prenijeli na svoj blog.

en: Stopping...
hr: Obustavljam...

en: Failure: %s
hr: Neuspjeh: %s

en: Success: %s
hr: Uspjeh: %s

en: Total: %s
hr: Ukupno: %s

en: Process Information
hr: Podaci o procesu

en: Abort Process
hr: Obustavi proces

en: You must enable Javascript in order to proceed!
hr: Omogućite Javascript kako bi nastavili!

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were 0 failures. %3$s
hr: Završeno! Za %1$s slik(u/a) su uspješno promijenjene dimenzije za %2$s sekundi sa 0 grešaka. %3$s

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were %3$s failure(s). To try regenerating the failed images again, <a href="%4$s">click here</a>. %5$s
hr: Završeno! Za %1$s slik(u/a) su uspješno promijenjene dimenzije za %2$s sekunde i bilo je %3$s neuspjeh/a. Za ponovnu regeneraciju neuspjelih slika <a href="%4$s">kliknite ovdje</a>. %5$s

en: To go back to the previous page, <a href="%s">click here</a>.
hr: Za povratak na prethodnu stranicu, <a href="%s">kliknite ovdje</a>.

en: Please be patient while the thumbnails are regenerated. You will be notified via this page when the regenerating is completed.
hr: Molimo budite strpljivi dok se sličice regeniriraju. Biti ćete obaviješteni putem ove stranice kada je regeneracija završena.

en: Unable to find any images. Are you sure <a href='%s'>some exist</a>?
hr: Slike nisu pronađene. Jeste li sigurni da <a href='%s'>neke postoje</a>?

en: Cheatin&#8217; uh?
hr: Varanje uh?

en: Regenerate the thumbnails for this single image
hr: Regeneriraj sličice za ovu sliku
