Plugins - Force Regenerate Thumbnails - Development (trunk) - en to sv_SE translation catalogue (33 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Delete and REALLY force the regenerate thumbnail.
sv_SE: Ta bort gamla miniatyrer och tvinga en verklig generering av nya miniatyrer.

en: <br />Successfully regenerated in %s seconds
sv_SE: <br />Återskapades på %s sekunder

en: <br />Regenerate: %s</span>
sv_SE: <br />Återskapa: %s</span>

en: <br /><span style="color: #DD3D36;">Please, check the folder permission (chmod 777): %s</span>
sv_SE: <br /><span style="color: #DD3D36;">Kontrollera mappens behörighet (chmod 777): %s</span>

en: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Deleted error: %s</span></b>
sv_SE: <br /><b><span style="color: #DD3D36;">Tog bort fel: %s</span></b>

en: <br />Deleted: %s
sv_SE: <br />Borttaget: %s

en: <code>Image Debug 4: %s</code><br />
sv_SE: <code>Bildfelsökning 4: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 3: %s</code><br />
sv_SE: <code>Bildfelsökning 3: %s</code><br />

en: <code>Image Debug 2: %s</code><br />
sv_SE: <code>Bildfelsökning 2: %s</code><br />

en: <code>Image: %s</code><br />
sv_SE: <code>Bild: %s</code><br />

en: <b>&quot;%s&quot; (ID %s)</b>
sv_SE: <b>”%s” (ID %s)</b>

en: Unknown failure reason.
sv_SE: Fel av okänd anledning.

en: The originally uploaded image file cannot be found.
sv_SE: Den bild som ursprungligen laddades upp kan inte hittas.

en: The originally uploaded image file cannot be found at &quot;%s&quot;.
sv_SE: Den bild som ursprungligen laddades upp kan inte hittas på ”%s”.

en: Your user account does not have permission to regenerate images.
sv_SE: Ditt användarkonto har inte behörighet att återskapa bilder.

en: Failed: %d is an invalid image ID.
sv_SE: Misslyckades: %d är ett ogiltigt bild-ID.

en: You can regenerate all thumbnails for specific images from the <a href='%s'>Media</a> page. (WordPress 3.1+ only)
sv_SE: Du kan återskapa alla miniatyrer för specifika bilder från <a href='%s'>media</a>-sidan. (Endast WordPress 3.1+)

en: Regenerate All Thumbnails
sv_SE: Återskapa alla minatyrer

en: Pressing the follow button, you can regenerate thumbnails for all images that you have uploaded to your blog.
sv_SE: Genom att trycka på följande knapp kan du återskapa miniatyrer för alla bilder som du har laddat upp till din blogg.

en: Stopping...
sv_SE: Stoppar …

en: Failure: %s
sv_SE: Misslyckade: %s

en: Success: %s
sv_SE: Lyckade: %s

en: Total: %s
sv_SE: Totalt: %s

en: Process Information
sv_SE: Processinformation

en: Abort Process
sv_SE: Avbryt processen

en: You must enable Javascript in order to proceed!
sv_SE: Du måste aktivera Javascript för att fortsätta!

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were 0 failures. %3$s
sv_SE: Allt klart! %1$s bild(er) ändrade storlek på %2$s sekunder med 0 fel. %3$s

en: All done! %1$s image(s) were successfully resized in %2$s seconds and there were %3$s failure(s). To try regenerating the failed images again, <a href="%4$s">click here</a>. %5$s
sv_SE: Allt klart! %1$s bild(er) har ändrat storlek på %2$s sekunder och %3$s misslyckades. För att försöka återskapa de misslyckade bilderna igen, <a href="%4$s">klicka här</a>. %5$s

en: To go back to the previous page, <a href="%s">click here</a>.
sv_SE: För att gå tillbaka till föregående sida, <a href="%s">klicka här</a>.

en: Please be patient while the thumbnails are regenerated. You will be notified via this page when the regenerating is completed.
sv_SE: Ha tålamod medan miniatyrerna återskapas. Du kommer att aviseras via denna sida när återskapandet är slutfört.

en: Unable to find any images. Are you sure <a href='%s'>some exist</a>?
sv_SE: Kan inte hitta några bilder. Är du säker på att det <a href='%s'>finns några</a>?

en: Cheatin&#8217; uh?
sv_SE: Fuskar du, va?

en: Regenerate the thumbnails for this single image
sv_SE: Återskapa miniatyrerna för denna enskilda bild
