Plugins - Site Kit by Google - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (166 entries)

en: %s is connected
pl: %s jest połączone

en: %s is not connected
pl: %s nie jest połączone

en: 0-49 (slow)
pl: 0-49 (powoli)

en: 50-89 (average)
pl: 50-89 (średnio)

en: 90-100 (fast)
pl: 90-100 (szybko)

en: A/B or multivariate testing
pl: Testowanie A/B lub wielowymiarowe

en: AMP experiment JSON not set.
pl: JSON eksperymentu AMP nie jest ustawiony.

en: Activate %s
pl: Włącz %s

en: AdSense account ID not set.
pl: Identyfikator konta AdSense nie jest ustawiony.

en: AdSense account status not set.
pl: Status konta AdSense nie jest ustawiony.

en: AdSense client ID not set.
pl: Identyfikator klienta AdSense nie jest ustawiony.

en: Additional Google Services
pl: Dodatkowe Usługi Google

en: Admin Settings
pl: Ustawienia admina

en: Ads
pl: Reklamy

en: All Web Site Data
pl: Wszystkie dane witryny

en: An internal error occurred while trying to activate the module.
pl: Wystąpił wewnętrzny błąd podczas próby włączenia modułu.

en: An internal error occurred while trying to deactivate the module.
pl: Wystąpił wewnętrzny błąd podczas próby wyłączenia modułu.

en: Analytics account ID not set.
pl: Identyfikator konta Analytics nie jest ustawiony.

en: Analytics internal web property ID not set.
pl: Identyfikator wewnętrznej usługi Analytics nie jest ustawiony.

en: Analytics module needs to be configured.
pl: Moduł Analytics wymaga skonfigurowania.

en: Analytics profile ID not set.
pl: Identyfikator profilu Analytics nie jest ustawiony.

en: Analytics property ID not set.
pl: Identyfikator usługi Analytics nie jest ustawiony.

en: Audience overview
pl: Przegląd odbiorców

en: Average
pl: Średnio

en: Back
pl: Powrót

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Close
pl: Zamknij

en: Confirm & Continue
pl: Potwierdź i przejdź dalej

en: Confirm Changes
pl: Potwierdź zmiany

en: Congratulations, the Site Kit plugin is now activated.
pl: Gratulacje - wtyczka Site Kit została włączona.

en: Connect More Services
pl: Podłącz więcej usług

en: Connect Service
pl: Podłącz usługę

en: Connect your site to Google Search Console.
pl: Połącz swoją witrynę z Google Search Console.

en: Connected
pl: Połączono

en: Connected Services
pl: Podłączone usługi

en: Connecting…
pl: Łączenie...

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Continue anyway
pl: Kontynuuj mimo wszystko

en: Create Account
pl: Utwórz konto

en: Create free A/B tests that help you drive metric-based design solutions to your site.
pl: Twórz bezpłatne testy A/B, które pomogą w tworzeniu rozwiązań projektowych opartych o dane liczbowe.

en: Create tags without updating code
pl: Twórz tagi bez modyfikowania kodu

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Data to set.
pl: Dane do ustawienia.

en: Day
pl: Dzień

en: Description of the module.
pl: Opis modułu.

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Earn money by placing ads on your website. It’s free and easy.
pl: Zarabiaj, umieszczając reklamy na swojej witrynie. To bezpłatne i łatwe.

en: Earnings
pl: Przychody

en: Edit
pl: Edytuj

en: Enabled ads in
pl: Włącz reklamy w

en: Error Activating
pl: Wystąpił błąd podczas włączania

en: Error adding the site to Search Console.
pl: Wystąpił błąd podczas dodawania witryny do Search Console.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Fast
pl: Szybko

en: Finish
pl: Zakończ

en: Get a deeper understanding of your customers. Google Analytics gives you the free tools you need to analyze data for your business in one place.
pl: Lepiej zrozum swoim klientów. Google Analytics to bezpłatne narzędzie do analizy danych związanych z twoim biznesem w jednym miejscu.

en: Get to know your customers.
pl: Poznaj swoich klientów.

en: Go to AdSense
pl: Przejdź do AdSense

en: Google PageSpeed Insights gives you metrics about performance, accessibility, SEO and PWA.
pl: Google PageSpeed Insights wyświetla raporty wydajności, dostępności, dostosowania do potrzeb pozycjonowania i aplikacji PWA.

en: Google Search Console and helps you understand how Google views your site and optimize its performance in search results.
pl: Google Search console pozwala zrozumieć, jak Google postrzega twoją witrynę i ułatwia jej optymalizację pod potrzeby wyszukiwarki.

en: Google Site Verification allows you to manage ownership of your site.
pl: Weryfikacja Witryny w Google pozwala na zarządzanie własnością witryny.

en: Google client not set up correctly.
pl: Klient Google nie jest poprawnie skonfigurowany.

en: Google service identified by %s does not exist.
pl: Usługa Google określana jako %s nie istnieje.

en: Google services not set up correctly.
pl: Usługi Google nie są poprawnie skonfigurowane.

en: Hello world!
pl: Witaj, świecie!

en: Identifier for the module.
pl: Identyfikator modułu.

en: Improvement tracking
pl: Śledzenie ulepszeń

en: Increase your CTR.
pl: Zwiększ swój CTR.

en: Intelligent, automatic ad placement
pl: Inteligentne, automatyczne rozmieszczanie reklam

en: Internal Server Error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Internal error that the Google login redirect failed.
pl: Błąd wewnętrzny - przekierowanie logowania Google nie powiodło się.

en: Invalid datapoint.
pl: Nieprawidłowy datapoint.

en: Invalid date range.
pl: Nieprawidłowy zakres dat.

en: Invalid module slug %s.
pl: Niepoprawna nazwa uproszczona modułu %s.

en: Invalid module slug.
pl: Niepoprawna nazwa uproszczona modułu.

en: Invalid nonce.
pl: Nieprawidłowy jednorazowy token nonce.

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Last 28 days
pl: Ostatnie 28 dni

en: Last 7 days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn More.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Learn more about your website’s performance.
pl: Dowiedz się więcej na temat wydajności swojej witryny.

en: List of slugs of other modules depending on the module.
pl: Lista uproszczonych nazw innych modułów, które zależą od tego modułu.

en: List of slugs of other modules that the module depends on.
pl: Lista uproszczonych nazw innych modułów, od których zależy ten moduł.

en: Loading…
pl: Wczytywanie...

en: Logged-in users
pl: Zalogowani użytkownicy

en: Meanwhile, we recommend deactivating it in the network and re-activating it for an individual site.
pl: Tymczasem zalecamy wyłączenie jej w sieci witryn i włączenie jej na pojedynczej witrynie.

en: Medium
pl: Średnio

en: Missing request data.
pl: Brakuje danych zapytania.

en: Mobile
pl: Mobilne

en: Module cannot be activated because of inactive dependency %s.
pl: Modułu nie można było włączyć, ponieważ wyłączony jest wymagany moduł %s.

en: Module cannot be deactivated because deactivation of dependant %s failed.
pl: Modułu nie można było wyłączyć, ponieważ wyłączenie zależnego od niego modułu %s nie powiodło się.

en: Module data point to address.
pl: Odpowiedni datapoint modułu.

en: Monetize Your Site.
pl: Zarabiaj dzięki swojej witrynie.

en: Monetize your website
pl: Zarabiaj dzięki swojej witrynie

en: More details
pl: Szczegóły

en: Name of the module.
pl: Nazwa modułu.

en: New Users
pl: Nowi użytkownicy

en: No
pl: Nie

en: No results found
pl: Nie znaleziono wyników wyszukiwania

en: Not Connected
pl: Nie połączono

en: Note:
pl: Uwagi:

en: Optimize ID not set.
pl: Identyfikator Optimize nie jest ustawiony.

en: Percentage
pl: Procentowo

en: Performance
pl: Wydajność

en: Plugin Status
pl: Stan wtyczki

en: Probability and confidence calculations
pl: Obliczenia prawdopodobieństwa i ufności

en: Property
pl: Właściwość

en: Request parameter %1$s is not one of %2$s
pl: Parametr %1$s zapytania nie jest jednym z %2$s

en: Request parameter is empty: %s.
pl: Parametr zapytania jest pusty: %s

en: Reset
pl: Resetuj

en: Scale:
pl: Skala:

en: Sessions
pl: Sesje

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Setup Error (code: %1$s). <a href="%2$s">Re-authenticate with Google</a>
pl: Błąd konfiguracji (kod: %1$s). <a href="%2$s">Uwierzytelnij ponownie konto Google</a>

en: Site Kit by Google
pl: Site Kit od Google

en: Site Kit is a one-stop solution for WordPress users to use everything Google has to offer to make them successful on the web.
pl: Site Kit to uniwersalne rozwiązanie, umożliwiające użytkownikom WordPressa korzystanie z wszystkich usług Google stworzonych w celu osiągnięcia sukcesu w internecie.

en: Site Overview
pl: Ogólne informacje o witrynie

en: Site Verification
pl: Weryfikacja witryny

en: Sites
pl: Witryny

en: Slow
pl: Powoli

en: Source:
pl: Źródło:

en: Start setup
pl: Rozpocznij konfigurację

en: Stats for
pl: Statystyki dla

en: Tag Manager account ID not set.
pl: Identyfikator konta Tag Managera nie jest ustawiony.

en: Tag Manager container ID not set.
pl: Identyfikator kontenera Tag Managera nie jest ustawiony.

en: Tag Manager creates an easy to manage way to create tags on your site without updating code.
pl: Tag Manager pozwala na łatwe tworzenie tagów na witrynie, bez potrzeby modyfikowania jej kodu.

en: Tag management made simple.
pl: Łatwe zarządzanie tagami.

en: Text content to search for.
pl: Treść tekstowa do wyszukania.

en: The Site Kit by Google plugin is <strong>not yet compatible</strong> for use in a WordPress multisite network, but we&#8217;re actively working on that.
pl: Wtyczka Site Kit od Google <strong>nie jest jeszcze kompatybilna</strong> z siecią witryn WordPressa, ale pracujemy nad tą kwestią.

en: The module homepage.
pl: Strona główna modułu

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: Top acquisition sources
pl: Najpopularniejsze źródła ruchu

en: Top pages
pl: Najpopularniejsze strony

en: Total Earnings
pl: Całkowite przychody

en: Tracking
pl: Śledzenie

en: Unable to receive access token because of an empty authorization code.
pl: Nie udało się otrzymać tokena dostępu z powodu pustego kodu autoryzacyjnego.

en: Unable to receive access token because of an invalid OAuth request.
pl: Nie udało się otrzymać tokena dostępu z powodu niepoprawnego żądania OAuth.

en: Unable to receive access token because of an invalid authorization code or refresh token.
pl: Nie udało się otrzymać tokena dostępu z powodu niewłaściwego kodu autoryzacyjnego lub tokena odświeżania.

en: Unable to receive access token because of an invalid client.
pl: Nie udało się otrzymać tokena dostępu z powodu niepoprawnego klienta.

en: Unable to receive access token because of an unauthorized client.
pl: Nie udało się otrzymać tokena dostępu z powodu nieautoryzowanego klienta.

en: Unable to receive access token because of an unknown error.
pl: Nie udało się otrzymać tokena dostępu z powodu nieznanego błędu.

en: Unable to receive access token because of an unsupported grant type.
pl: Nie udało się otrzymać tokena dostępu z powodu nieobsługiwanego rodzaju dostępu (grant type).

en: Unable to refresh access token, as no refresh token exists.
pl: Nie udało się odświeżyć tokena dostępu, ponieważ nie istnieje token odświeżania.

en: Unidentified error
pl: Niezidentyfikowany błąd

en: Unknown Error (code: %s).
pl: Nieznany błąd (kod: %s).

en: Unknown user.
pl: Nieznany użytkownik.

en: User Avatar
pl: Awatar użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Verify ownership with Google Site Verification.
pl: Zweryfikuj własność przy pomocy Weryfikacji Witryny w Google.

en: View
pl: Zobacz

en: We've detected there's already an existing Analytics tag on your site (ID %s), but your account doesn't seem to have access to this Analytics property. You can either remove the existing tag and connect to a different account, or request access to this property from your team.
pl: Wykryliśmy obecny na twojej witrynie tag Analytics (identyfikator: %s), ale twoje konto Analytics nie wydaje się mieć dostępu do usługi o tym identyfikatorze. Możesz usunąć obecny tag i podłączyć inne konto, albo poprosić swój zespół o udostępnienie tej usługi na twoim koncie Analytics.

en: Website performance reports for mobile and desktop
pl: Raporty wydajności witryny na komputerach i urządzeniach przenośnych

en: Whether the module is active.
pl: Określenie, czy moduł jest włączony.

en: Whether the module is internal, thus without any UI.
pl: Określenie, czy moduł jest wbudowany, czyli nie posiada żadnego UI.

en: Whether the module setup has been completed.
pl: Określenie, czy konfiguracja modułu została ukończona.

en: Yes
pl: Tak

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You need to reauthenticate your Google account.
pl: Musisz ponownie uwierzytelnić swoje konto Google.

en: https://about.google/intl/en/
pl: https://about.google/intl/pl/

en: https://www.google.com/intl/en_us/adsense/start/
pl: https://www.google.com/intl/pl_pl/adsense/start/
