Plugins - Site Kit by Google - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (98 entries)

en: Reset
uk_UA: Скинути

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Day
uk_UA: День

en: Click here
uk_UA: Натисніть тут

note: translators: %s: error code from API
en: Unknown Error (code: %s).
uk_UA: Невідома помилка (код: %s).

note: translators: 1: error code from API, 2: URL to re-authenticate
en: Setup Error (code: %1$s). <a href="%2$s">Re-authenticate with Google</a>
uk_UA: Помилка встановлення (код: %1$s). <a href="%2$s">Повторно підключити Google аккаунт</a>

en: Hello world!
uk_UA: Привіт, світ!

en: Congratulations, the Site Kit plugin is now activated.
uk_UA: Вітаємо, плагін Site Kit успішно активовано.

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

note: translators: %s: module name
en: Activate %s
uk_UA: Активувати %s

en: Google services not set up correctly.
uk_UA: Сервіси Google не коректно налаштовані

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Meanwhile, we recommend deactivating it in the network and re-activating it for an individual site.
uk_UA: Тим часом радимо відключити плагін в мережі та повторно активувати його для окремого сайту.

en: The Site Kit by Google plugin is <strong>not yet compatible</strong> for use in a WordPress multisite network, but we&#8217;re actively working on that.
uk_UA: Плагін Site Kit від Google <strong>ще не сумісний</strong> з WordPress в режимі мультисайту, але ми активно працюємо над цим.

en: Get a deeper understanding of your customers. Google Analytics gives you the free tools you need to analyze data for your business in one place.
uk_UA: Дізнайтесь більше про своїх відвідувачів. Google Analytics дає вам безкоштовні інструменти, необхідні для аналізу даних для вашого бізнесу в одному місці.

en: All Web Site Data
uk_UA: Всі дані по веб-сайту

note: translators: %s: Property id of the existing tag
en: We've detected there's already an existing Analytics tag on your site (ID %s), but your account doesn't seem to have access to this Analytics property. You can either remove the existing tag and connect to a different account, or request access to this property from your team.
uk_UA: Ми виявили, що на вашому веб-сайті вже є код Google Analytics (ID %s), але, схоже, ваш обліковий запис не має доступу до цього ресурсу Google Analytics. Ви можете або видалити наявний код і підключитися до іншого облікового запису, або надіслати запит на доступ до існуючого акаунту у вашої команди.

en: Analytics module needs to be configured.
uk_UA: Модуль Google Analytics повинен бути налаштований.

en: Top acquisition sources
uk_UA: Найпопулярніші джерела залучення трафіку

en: Top pages
uk_UA: Самі відвідувані сторінки

en: Audience overview
uk_UA: Огляд аудиторії

en: Google Site Verification allows you to manage ownership of your site.
uk_UA: Google Site Verification дозволяє вам управляти підтвердженням власності на цьому веб-сайті.

en: Site Verification
uk_UA: Верифікація сайту

en: Unknown user.
uk_UA: Невідомий користувач.

en: Create free A/B tests that help you drive metric-based design solutions to your site.
uk_UA: Створюйте безкоштовні А/В тести, які допоможуть вам впроваджувати рішення на основі метрик на свій сайт.

en: Optimize ID not set.
uk_UA: ID оптимізації не задано.

en: Probability and confidence calculations
uk_UA: Розрахунки ймовірності та довіри

en: A/B or multivariate testing
uk_UA: А/В та мультиваріативне тестування

en: Earn money by placing ads on your website. It’s free and easy.
uk_UA: Заробляйте гроші, розміщуючи рекламу на своєму веб-сайті. Це просто та безкоштовно.

en: Go to AdSense
uk_UA: Перейти до AdSense

en: AdSense client ID not set.
uk_UA: ID клієнта AdSense не задано.

en: Monetize your website
uk_UA: Монетизуйте свій веб-сайт

en: Marketing Platform
uk_UA: Маркетингова платформа

en: Tag management made simple.
uk_UA: Просте управління мітками.

en: Tag Manager creates an easy to manage way to create tags on your site without updating code.
uk_UA: Менеджер тегів створює простий в управлінні спосіб створення тегів на вашому сайті без оновлення коду.

en: Tag Manager container ID not set.
uk_UA: ID контейнера Менеджера тегів не задано.

en: Tag Manager account ID not set.
uk_UA: ID акаунта Менеджера тегів не задано.

en: Create tags without updating code
uk_UA: Створення тегів без змін в коді

en: Website performance reports for mobile and desktop
uk_UA: Звіти про ефективність веб-сайту для мобільних пристроїв та настільних ПК

en: Additional Google Services
uk_UA: Додаткові Google сервіси

en: Learn more about your website’s performance.
uk_UA: Дізнайтеся більше про ефективність вашого веб-сайту.

en: Google PageSpeed Insights gives you metrics about performance, accessibility, SEO and PWA.
uk_UA: Google PageSpeed Insights надає показники щодо продуктивності, доступності, SEO та PWA.

note: translators: 1: Invalid parameter name, 2: list of valid values
en: Request parameter %1$s is not one of %2$s
uk_UA: Параметр запиту %1$s не входить в список %2$s

en: Google Search Console and helps you understand how Google views your site and optimize its performance in search results.
uk_UA: Пошукова консоль Google допомагає зрозуміти, як Google переглядає ваш сайт та оптимізує його ефективність у результатах пошуку.

en: Connect your site to Google Search Console.
uk_UA: Підключіть ваш сайт до пошукової консолі Google.

en: Invalid datapoint.
uk_UA: Невірна точка входу.

en: Error adding the site to Search Console.
uk_UA: Помилка при додаванні сайту в пошукову панель Google.

note: translators: %s: Missing parameter name
en: Request parameter is empty: %s.
uk_UA: Порожній параметр при запиті: %s.

en: Error Activating
uk_UA: Помилка активації

note: Description of the plugin
en: Site Kit is a one-stop solution for WordPress users to use everything Google has to offer to make them successful on the web.
uk_UA: Site Kit - це універсальне рішення для користувачів WordPress, щоб використовувати все, що може запропонувати Google, щоб зробити їх успішними в Інтернеті.

en: You need to reauthenticate your Google account.
uk_UA: Вам необхідно повторно авторизувати ваш обліковий запис Google.

en: Unable to receive access token because of an unsupported grant type.
uk_UA: Неможливо отримати доступ до токену, через непідтримуваний тип надання.

en: Unable to receive access token because of an unauthorized client.
uk_UA: Неможливо отримати доступ: клієнт не авторизований.

en: Unable to receive access token because of an invalid authorization code or refresh token.
uk_UA: Неможливо отримати маркер доступу через недійсний код авторизації або оновіть маркер.

en: Unable to receive access token because of an invalid client.
uk_UA: Неможливо отримати доступ: клієнт неправильний.

en: Unable to receive access token because of an invalid OAuth request.
uk_UA: Неможливо отримати токен для доступу через помилку в OAuth запиті.

en: Unable to receive access token because of an unknown error.
uk_UA: Неможливо отримати доступ через невідому помилку.

en: Unable to receive access token because of an empty authorization code.
uk_UA: Неможливо отримати доступ через порожній код авторизації.

en: Internal error that the Google login redirect failed.
uk_UA: Внутрішня помилка: переадресація на Google вхід не спрацювала.

en: Unable to refresh access token, as no refresh token exists.
uk_UA: Неможливо оновити токен доступу: новий токен не існує.

en: List of slugs of other modules depending on the module.
uk_UA: Перелік частин посилань інших модулів залежних від модуля.

en: List of slugs of other modules that the module depends on.
uk_UA: Список коротких посилань інших модулів, від яких залежить цей модуль.

en: Whether the module setup has been completed.
uk_UA: Чи завершено встановлення модуля.

en: Whether the module is active.
uk_UA: Чи активовано модуль.

en: Whether the module is internal, thus without any UI.
uk_UA: Чи є модуль внутрішнім, без всякого UI.

en: The module homepage.
uk_UA: Домашня сторінка модуля.

en: Description of the module.
uk_UA: Опис модуля.

en: Name of the module.
uk_UA: Назва модуля.

en: Text content to search for.
uk_UA: Текстовий вміст для пошуку.

en: Invalid nonce.
uk_UA: Невірний ідентифікатор.

en: Missing request data.
uk_UA: Відсутні дані запиту.

en: Module data point to address.
uk_UA: Дані модуля вказують на адресу.

en: Data to set.
uk_UA: Дані для встановлення.

en: Identifier for the module.
uk_UA: Ідентифікатор для модуля.

en: An internal error occurred while trying to deactivate the module.
uk_UA: Виникла внутрішня помилка при деактивації модуля.

note: translators: %s: module name
en: Module cannot be deactivated because deactivation of dependant %s failed.
uk_UA: Модуль не може бути деактивовано тому, що його залежний модуль %s деактивувати не вдалося.

en: An internal error occurred while trying to activate the module.
uk_UA: Виникла внутрішня помилка при спробі активувати модуль.

note: translators: %s: module name
en: Module cannot be activated because of inactive dependency %s.
uk_UA: Модуль не може бути активовано через виключену залежність %s.

en: Invalid module slug.
uk_UA: Неправильний ярлик модуля.

note: translators: %s: service identifier
en: Google service identified by %s does not exist.
uk_UA: Служба Google, визначена %s, не існує.

en: Google client not set up correctly.
uk_UA: Google клієнт некоректно налаштований.

note: translators: %s: module slug
en: Invalid module slug %s.
uk_UA: Неправильний ярлик модуля %s.

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Get to know your customers.
uk_UA: Впізнайте своїх відвідувачів.

en: Analytics internal web property ID not set.
uk_UA: Внутрішній ідентифікатор веб-власності Analytics не встановлено.

en: Analytics profile ID not set.
uk_UA: Не задано ID профілю Analytics.

en: Analytics property ID not set.
uk_UA: Ідентифікатор ресурсу Analytics не встановлений.

en: Analytics account ID not set.
uk_UA: Ідентифікатор облікового запису Analytics не встановлено.

en: Verify ownership with Google Site Verification.
uk_UA: Підтвердить власність сайту з Google Site Verification.

en: Increase your CTR.
uk_UA: Підвищить ваш CTR.

en: AMP experiment JSON not set.
uk_UA: AMP експеримент JSON не встановлено.

en: Improvement tracking
uk_UA: Відстежування покращень

en: Monetize Your Site.
uk_UA: Монетизуйте ваш сайт.

en: Invalid date range.
uk_UA: Невірний діапазон дат.

en: AdSense account status not set.
uk_UA: Статус облікового запису AdSense не задано.

en: AdSense account ID not set.
uk_UA: ID облікового запису AdSense не задано.

en: Intelligent, automatic ad placement
uk_UA: Розумне, автоматичне розміщення реклами
