Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (12 entries)

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
hu: A legegyszerűbb és leggyorsabb WP Cache rendszer

en: Once a Year
hu: Évente egyszer

en: Once a Month
hu: Havonta egyszer

en: Once a Day
hu: Naponta egyszer

en: Once Every 6 Hours
hu: 6 óránként egyszer

en: Once an Hour
hu: Óránként egyszer

en: Twice an Hour
hu: Kétszer óránként

en: Once Every 15 Minutes
hu: 15 percenként egyszer

en: Once Every 5 Minutes
hu: 5 percenként egyszer

en: Once Every 2 Hours
hu: 2 óránként egyszer

en: Once Every 10 Days
hu: 10 naponként egyszer

en: Once Every 1 Minute
hu: Percenként egyszer
